poniedziałek, 23 czerwca 2014

Rusza remont przejazdu kolejowego na DK-77

W dniach 24-26 czerwca PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku-Kamiennej planuje remont oraz zamknięcie przejazdu kolejowego przez DK-77 w Sandomierzu. Kierowcy podróżujący tranzytem drogą krajowa nr 77 Sandomierz - Stalowa Wola będą korzystać z wyznaczonych objazdów.

Kierowcy podróżujący tranzytem od Warszawy (DK-79) lub od Lipnika (DK-77) w kierunku do Stalowej Woli nie będą przejeżdżać drogą krajową nr 77 (ulicą Lwowską) na most w Sandomierzu, ale na skrzyżowaniu ulic Lwowska - Żwirki i Wigury - Jana Pawła II kierować się będą na drogę krajową nr 79 (aleja Jana Pawła II) do Łoniowa, następnie drogą krajową nr 9 będą dojeżdżać przez most w Nagnajowie do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 871.

Dalej kierowcy dojadą drogą wojewódzką nr 871, a następnie drogą wojewódzką nr 723 przez Tarnobrzeg do drogi krajowej nr 77 w Sandomierzu (do skrzyżowania ulic Lwowskiej i Trześniowskiej), skąd drogą krajową nr 77 dojadą do Stalowej Woli. Objazd od Stalowej Woli do Lipnika lub Warszawy odbywał się będzie analogicznie w odwrotnym kierunku począwszy od skrzyżowania drogi krajowej nr 77 z drogą wojewódzką nr 723 w Sandomierzu.

GDDKiA w Kielcach informuje, że dla ruchu lokalnego kolej planuje wybudowanie tymczasowego przejazdu w sąsiedztwie remontowanego przejazdu kolejowego. Szczegółowych informacji udziela odpowiedzialny za organizację i oznakowanie objazdów inwestor prac remontowych - PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku-Kamiennej.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.