środa, 11 czerwca 2014

Ruszają prace gwarancyjne na odcinku D autostrady A2

W okresie od 11 czerwca do 13 lipca tego roku firma Strabag będzie prowadziła roboty gwarancyjne na autostradzie A2 na odcinku pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem - informuje warszawski oddział GDDKiA.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa kierowców jak i pracowników wykonawcy, zmiana organizacji ruchu na czas trwania robót przewiduje naprzemienne zamykanie pasów ruchu jednej jezdni w rejonie obiektów mostowych wykonawca będzie prowadził prace również na Punkcie Poboru Opłat Pruszków i Stacji Poboru Opłat Grodzisk Mazowiecki.

Na jezdni, gdzie wykonawca będzie prowadził roboty, kierowcy będą mieli do dyspozycji dwa pasy ruchu. Zakres prac przewiduje wykonanie robót antykorozyjnych na obiektach biegnących nad jezdnią główną a także w pasie rozdziału pomiędzy jezdniami czy też na poboczach.

Odcinek D autostrady A2, wykonany przez Strabag biegnie od Pruszkowa do granicy między gminą Grodzisk Mazowiecki i Jaktorów, a jego długość to 17,6 km. Na jego budowę przeznaczono 643,8 mln zł. Został on oddany do ruchu pod koniec maja 2012 roku.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.