wtorek, 15 października 2013

Prace remontowe na drodze zbiorczej A4

Na drodze zbiorczej przy autostradzie A4 w Katowicach zostanie wymieniona warstwa ścieralna nawierzchni. Mowa o odcinku od ulicy Wita Stwosza do Francuskiej. GDDKiA rozpocznie remont 15 października o godzinie 18.00.

Jeżeli pogoda dopisze, już w najbliższą sobotę 19 października kierowcy powinni pojechać nową pomalowaną nawierzchnią. Aby wykonać cały zakres remontu oraz otworzyć odcinek drogi zbiorczej zgodnie z założeniami prace będą wykonywane także nocą.

Roboty zostały podzielone na dwa etapy. Pierwszy zakłada remont lewego pasa, który rozpocznie się we wtorkowe popołudnie i zakończy w środę rano. Drugi etap, czyli remont prawego pasa, zostanie rozpoczęty w piątek 18 października po południu. Zakończenie prac jest planowane na sobotę 19 października.

Prace będą wykonywane przy oddzielnym zajęciu lewego, a następnie prawego pasa ruchu. Kierowcy z przekroju dwupasowego drogi będą mieli do dyspozycji odpowiednio jeden pas ruchu. Z uwagi na znaczne natężenie ruchu na tym odcinku drogi zbiorczej i uwarunkowania terenowe, istnieje prawdopodobieństwo opóźnień przejazdu po remontowanym odcinku drogi.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.