poniedziałek, 07 maja 2012

Marszałkowska zamknięta aż do jesieni

Budowa_metra

Przez okres około pięciu miesięcy komunikacja drogowa w Warszawie będzie utrudniona, a to za sprawą zamknięcia ul. Marszałkowskiej na skrzyżowaniu z ulicą Świętokrzyską.

Zmiany w ruchu wprawdzie zostały wprawdzie już w nocy z 1 na 2 maja, jednak kierowcy kłopoty zaczną tak naprawdę odczuwać dziś, bo w okresie minionego długiego weekendu pojazdów na miejskich ulicach nie było wiele.

Powodem utrudnień w ruchu jest budowa centralnego odcinka II linii metra. Właśnie pod skrzyżowaniem ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej powstanie nowa stacja.

Urzędnicy zadbali o to, by przemieszczanie się po Warszawie nie było aż tak bardzo utrudnione, chociaż wielu ograniczeń uniknąć się nie da. Naprzykład zorganizowano bezpłatne parkingi, na których kierowcy będą mogli zostawić samochody i dalej przemieszczać się komunikacją miejską.

Na przemieszczających się po stolicy czeka również wiele dalekich objazdów, gdyż ulice zlokalizowane najbliżej Marszałkowskiej również są zamknięte. Objazdy wyznaczono Wisłostradą i Aleją Jana Pawła II.

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość i przygotować na spore korki.


4trucks.pl / inzynieria.comfacebook_100x100 twitter_logo youtube_logo
 


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.