niedziela, 19 listopada 2006

Odmieniony RDT

Image W listopadzie ruszyła nowa strona www Rejestru Dłużników Transportowych RDT- projektu prowadzonego wspólnie przez spółkę Logintrans- operatora Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS i firmę KSV BIG S.A.
Odmieniona witryna ma nowoczesną winietę, jest także bardzo funkcjonalna. Pod adresem www.rdt.pl bez trudu można odnaleźć informacje o tym, czym jest Rejestr Dłużników oraz jak otrzymać dostęp do tej branżowej bazy danych firm, które zalegają z niezapłaconymi fakturami.

Firmy już korzystające z Rejestru mogą za pośrednictwem strony dodawać dłużników do bazy, a także ją przeglądać. Firmy, które dopiero planują stać się użytkownikami RDT mogą to zrobić wypełniając formularz dostępny na stronie.

Na stronie można także poznać cennik usług Rejestru Dłużników Transportowych( z preferencyjnymi stawkami dla użytkowników giełdy TRANS) a także pobrać wzory umów dla firm obecnych na giełdzie i tych nie korzystających z systemu.

Nowej stronie towarzyszy także zmiana numerów Infolinii RDT (obecny nr to: 022/ 59 42 514), a także zmiana siedziby operatora systemu- firmy KSV BIG S.A (obecny adres to ul. Ludna 2, 00-406 Warszawa)

Rejestr Dłużników Transportowych RDT to baza danych firm, która zawiera aktualne informacje o dłużnikach i niespłaconych przeterminowanych zobowiązaniach w branży Transport- Spedycja- Logistyka. Rejestr działa od stycznia 2006 w ramach systemu Bank Danych Kredytowych KSV BIG S.A na mocy porozumienia z firmą Logintrans Sp. zo.o.-operatorem giełdy TRANS.źródło: RDT

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.