środa, 19 sierpnia 2015

Więcej i szybciej w łódzkim oddziale PEKAES

PEKAES zdecydował się na zmianę lokalizacji łódzkiego terminala.

Oddział został przeniesiony bliżej centrum Łodzi i drogi krajowej nr 14, dzięki czemu Klienci otrzymają wyższą jakość usług oraz zdecydowanie szybszą realizację dostaw.

Nowy kompleks magazynowy to łącznie aż 3500 mkw. powierzchni wraz z nowoczesną infrastrukturą i 30 dokami. Nowe możliwości i lepsze parametry pozwalają na zdecydowanie szybszą obsługę rosnącej ilości przesyłek. Terminal znajduje się pod adresem: ul. Niciarniana 51, 92-208 Łódź. W bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jedynie 2 km od krajowej 14, co gwarantuje szybki i wygodny dojazd do największych miast regionu. To kluczowa kwestia
w przypadku każdej decyzji inwestycyjnej podejmowanej przez PEKAES. Obsługując dużych i strategicznych Klientów spółka stawia na usprawnienie realizacji procesów operacyjnych, w tym zapewnienie możliwie najkrótszego czasu dostarczenia towaru.

- Naszym głównym celem jest sprostanie stale rosnącym potrzebom naszych Klientów oczekujących wysokiej jakości usług logistycznych. Lepsza lokalizacja to usprawnienie pracy operacyjnej Zespołów Dystrybucji i Biura Obsługi Klienta, poprzez przyśpieszenie procesu wysyłki towaru i szybszy czas reakcji na przyszłe potrzeby Klientów. Nasi Klienci to doceniają, co pozwala nam cieszyć się opinią wiarygodnej i rzetelnej firmy. W konsekwencji
z powodzeniem startujemy w przetargach i pozyskujemy nowych, referencyjnych klientów, dla których najważniejszy jest komfort pracy ze sprawdzonym i godnym zaufania partneremmówi Arkadiusz Filipowski, członek zarządu, dyrektor handlowy PEKAES SA.

Zmiana siedziby oddziału wpisuje się w konsekwentnie realizowaną strategię rozwoju spółki, która zakłada m.in. oferowanie kompleksowej usługi logistycznej, spełniającej potrzeby najbardziej wymagających kontrahentów. To naturalna konsekwencja umacniania pozycji PEKAES na krajowym rynku TSL i związanym z tym wzrostem liczby realizowanych zleceń. Tylko w ostatnich miesiącach spółka zmieniła swoje lokalizacje m. in. w Poznaniu, Gdańsku i Krakowie oraz zwiększyła swoje zaangażowanie w Legnicy.

4trucks.pl / PEKAES


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.