poniedziałek, 05 stycznia 2015

Zmiany w sieci serwisowej Volvo Group Trucks w Polsce

Od 1 stycznia 2015 nastąpiły zmiany na mapie autoryzowanej sieci serwisu Volvo Group Trucks w Polsce.

- Aktualne zmiany w sieci sprzedaży i serwisu Volvo Group Trucks to wynik stałego doskonalenia jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej dostępności punktów sprzedaży i serwisu dla naszych klientów, aby w ten sposób zapewnić im ciągłość najwyższej jakości obsługi w zasięgu ręki i maksymalizować dyspozycyjność ich pojazdów, a tym samym przyczyniać się do ich sukcesu - powiedział Piotr Szarek, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej, Rynek Europy Środkowo - Wschodniej Północ Volvo Group Trucks.

Z dniem 1 stycznia 2015 kończy się okres przebudowy autoryzowanej sieci serwisowej Renault Trucks w Polsce i w życie wchodzą poniższe zmiany.

Firma Nijhof-Wassink, długoletni partner Volvo Group Trucks od dnia 1 stycznia 2015 otrzymuje autoryzację Renault Trucks dla oddziału w Nowej Wsi Wielkiej k/Bydgoszczy, który staje się serwisem dwumarkowym.

Firma Aldo w Olsztynie, nasz wieloletni partner związany z marką Volvo, od 1 stycznia staje się serwisem dwumarkowym i świadczy usługi serwisu także dla pojazdów Renault Trucks.

Volvo Group Trucks w Polsce podpisała nową umowę w ramach sieci serwisowej marki Renault Trucks z firmą Wimex w Białymstoku. Jako aktualnie 13 autoryzowany punkt jednomarkowy Wimex będzie kontynuował rozwijaną od 2011 r. działalność serwisową w ramach sieci Renault Trucks.

Z dniem 1 stycznia autoryzację Renault Trucks zakończyły następujące serwisy:
- Biascan SA, Biała Podlaska
- On Road Truck Services, Błonie
- On Road Truck Services, Słubice
- Autos, Inowrocław
- Autos, Solec Kujawski
- Autos, Włocławek
- TSO, Olsztyn
- Mega Service, Ostrołęka
- Truck Centrum, Szczecin

Dostępność usług serwisowych oraz ciągłość obsługi pojazdów Renault Trucks zapewniają działające na tym terenie serwisy dwumarkowe..


4trucks.pl / Volvo Group Trucks Poland


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.