środa, 03 listopada 2010

Leasing, który dba o Twoje bezpieczeństwo

Dla klientów zainteresowanych leasingiem nowych samochodów Millennium Leasing wprowadziło promocję Leasing, który dba o Twoje bezpieczeństwo. Promocja skierowana jest do wszystkich kierowców dbających o bezpieczną jazdę samochodem i jednocześnie ceniących komfort swobodnych rozmów telefonicznych w trakcie podróży.

Millennium Leasing, oferując promocję Leasing, który dba o Twoje bezpieczeństwo aktywnie włącza się w inicjatywy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z promocji otrzymają w prezencie zestaw głośnomówiący Nokia HF 510. Promocja trwa do wyczerpania puli promocyjnych zestawów głośnomówiących. Aby z niej skorzystać należy zawrzeć umowę z Millennium Leasing na finansowanie nowego samochodu.

-Korzystanie podczas podróży z zestawu głośnomówiącego to swoboda rozmów telefonicznych podczas jazdy i zdecydowanie większa koncentracja niż w trakcie rozmów z telefonem w dłoni lub z niewygodną słuchawką na uchu. Nie wspominając o mandatach za rozmowy przez telefon bez odpowiednich zestawów głośnomówiących. Dlatego zdecydowaliśmy się dodawać w prezencie naszym klientom zestawy głośnomówiące. - wyjaśnia Piotr Gąska, kierujący Departamentem Zarządzania Produktami w Millennium Leasing.

Źródło: Millennium Leasing

 

 

 

 


 


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.