wtorek, 30 września 2014

Nowe trendy w dziale opon do pojazdów użytkowych Continental

Podczas konferencji prasowej na Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych (IAA) w Hanowerze Continental zaprezentował najnowsze trendy w swoim dziale opon do pojazdów użytkowych.

Firma Continental realizuje swoją strategię wzrostu sprzedaży opon do pojazdów użytkowych. To właśnie w tym segmencie działa 20 z 28 jednostek organizacyjnych Continental.

- Jako producent opon z segmentu premium i największy dostawca elektroniki w branży motoryzacyjnej jesteśmy doskonale przygotowani do opracowywania zintegrowanych rozwiązań dla naszych klientów z branży transportowej - powiedział Nikolai Setzer, członek zarządu firmy Continental odpowiedzialny za Dział Opon.

- Oferujemy produkty, usługi i inteligentne rozwiązania, które usprawniają działalność naszych klientów. Przykładem jest nowatorski system kamer ProViu Mirror, który jest rewolucyjną alternatywą dla lusterek zewnętrznych.podkreślił znaczenie inteligentnych pojazdów użytkowych dla transportu towarów i osób Michael Ruf, który kieruje jednostką pojazdów użytkowych i rynku wtórnego firmy Continental.

Trzecia generacja opon Continental
Wydajność i najniższe ogólne koszty jazdy dla flot stały za ofensywą produktową, którą firma Continental rozpoczęła w 2013 roku. W 2014 r. Continental kontynuuje wprowadzanie opon trzeciej generacji w ważnym segmencie transportu towarów. Constantin Batsch, odpowiedzialny za opony ciężarowe i autobusowe w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), podkreślił, że wprowadzając opony trzeciej generacji firma Continental podniosła poprzeczkę: - Pomimo konieczności spełnienia licznych wymogów udało nam się znacznie skrócić czas wprowadzania pomysłów na rynek. W ten sposób w rekordowym czasie zdołaliśmy zaprezentować naszą jak dotąd najszerszą ofertę produktów.

Szczególne potrzeby flot transportowych
W fazie opracowywania nowej generacji opon szczególny nacisk położono na specyficzne potrzeby branży transportowej. Opony ciężarowe trzeciej generacji, system monitorowania ciśnienia w oponach ContiPressureCheck do samochodów ciężarowych i przyczep, a także usługi flotowe Conti360°, pozwalają operatorom flot uzyskać najniższe koszty prowadzenia działalności w branży transportowej.

Od 25 września do 2 października odwiedzający targi IAA w Hanowerze mogą zapoznać się z ofertą produktów Continental do pojazdów użytkowych na stoisku A06/B11 w hali wystawienniczej 17.


4trucks.pl / Continental Opony Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.