czwartek, 18 września 2014

Delphi na Targach Pojazdów Użytkowych IAA

Delphi Automotive PLC odsłoni drugą generację swojej koncepcji Technology Truck, prezentując technologie przyszłości na Targach Pojazdów Użytkowych IAA, które odbędą się w dniach 25.IX- 2.X w Hanowerze, w Niemczech (stoisko Delphi w Hali 17, nr A04).

- Delphi jest liderem w rozwoju technologii, oczekiwanych przez kierowców pojazdów użytkowych, a jednocześnie wspiera producentów w spełnianiu aktualnych i przyszłych globalnych regulacji. - mówi Jeff Owens, dyrektor ds. technologii firmy Delphi. - Najnowsze czujniki wizyjne i radarowe, systemy wtrysku paliwa i technologie informacyjno-multimedialne prezentowane na targach Truck Tech pomogą producentom CV OEM rozwijać technologie pojazdów przyjaznych dla środowiska, a jednocześnie wspomagać bezpieczeństwo kierowców i pozostawanie w kontakcie ze światem zewnętrznym.

Nowości techniczne na Targach Pojazdów Użytkowych IAA.
• Poza realizacją wytycznych Euro VI - opracowanie nowego, wysokowydajnego wtrysku paliwa, dla zwiększenia wydajności i efektywności: Bazując na osiągach przełomowej technologii 2700 bar F2 common rail, firma zaprezentuje nową generację systemu wtrysku paliwa dla pojazdów użytkowych. System wyposażony w opatentowany wtrysk paliwa, pomoże producentom samochodów spełnić nadchodzące w przyszłości normy emisji spalin i sprawności.
• Nowy Bezpośredni Wtrysk Wysokociśnieniowy (HDPI), wtrysk gazu ziemnego dla wysokowydajnych silników: Delphi zadebiutuje z drugą generacją wtrysku HDPI opracowanego we współpracy z Westport.
• Nowa rodzina wysokowydajnych, modularnych Systemów Diesel Common Rail do zastosowania w pojazdach średnich: nowa gama wysokociśnieniowych systemów, które zadebiutują na Targach Pojazdów Użytkowych IAA pomoże producentom pojazdów spełnić wymagania dotyczące sprawności i planowane wymogi legislacyjne dotyczące emisji spalin.
• Podstawowe elementy do stworzenia bezpiecznych, zautomatyzowanych pojazdów przyszłości. Dostawca zaprezentuje najnowsze czujniki wizyjne i radarowe, oparte na unikalnych algorytmach przetwarzania obrazów i fuzji danych firmy Delphi. Wśród tych technologii znajdą się autonomiczny system hamowania awaryjnego (AEB) i układ ostrzegający o opuszczeniu pasa ruchu (LDW), które od 1.XI 2015 r. będą obowiązkowym wyposażeniem dla wszystkich nowych pojazdów użytkowych.
• Od technologii informacyjno - multimedialnej do automatycznego prowadzenia, Ethernet zmienia pojazdy: Według badań przeprowadzonych przez ABI, ilość pojazdów wyposażonych w Ethernet wzrośnie z 1 procenta w 2014 do 40 procent w 2020 roku. Zaawansowany System Łączności Ethernet Delphi umożliwi komunikację i przekazywanie informacji między układami pojazdu z prędkością 100 megabitów na sekundę. Delphi oferuje niezawodne, ekonomiczne rozwiązania w zakresie integracji sieci Ethernet z architekturą okablowania pojazdu.
• Najnowocześniejszy zintegrowany wyświetlacz informacyjno – multimedialny dostarczający kierowcom najważniejszych informacji z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Delphi wprowadzi na rynek europejski nowy inteligentny wyświetlacz DEA600, łączący najnowocześniejsze technologie z wytrzymałymi materiałami. Integruje on tradycyjne funkcje radia z nowoczesnymi możliwościami komunikacji i dostępem do Internetu. Unikalny zintegrowany wyświetlacz dla pojazdów użytkowych jest jednym z pierwszych, opartych o system Android.
• Konfigurowalne klastry minimalizujące rozproszenie kierowcy: Podczas jazdy kierowcy pojazdów użytkowych mają dostęp do coraz większej ilości informacji rozpraszających ich uwagę, co staje się coraz poważniejszym problemem. Delphi oferuje kolorowy, w pełni konfigurowalny, wysokiej rozdzielczości panel obsługujący instrumenty kokpitu, który pomaga zapewnić bezpieczne warunki jazdy. System wyświetla najważniejsze dla kierowcy informacje w polu widzenia o kącie 20 stopni, korzystając z foto-realistycznej grafiki 3D.
• Bezprzewodowe ładowanie urządzeń zapewnia wygodę i bezpieczniejsze warunki jazdy: Pojazdy użytkowe muszą polegać na wielu urządzeniach przenośnych do komunikacji między kierowcami oraz do zarządzania flotą, jak również zapewniających rozrywkę, informacje i bezpieczeństwo kierowcy w trasie. Urządzenie do bezprzewodowego ładowania Delphi usuwa z kabiny pojazdu liczne kable ładowarek, zastępując je automatycznym, bezpiecznym i wygodnym systemem ładowania. Delphi opracował wielofunkcyjny system, zgodny z najnowszymi standardami ładowania, w tym technologią wysokorezonansową, pokrywający w pełni zapotrzebowania urządzeń użytkowych.
• Zwiększona gama złączy wysokiego napięcia, spełniająca wysokie wymagania pojazdów użytkowych: Delphi zaprezentuje nową gamę złączy wysokiego napięcia, zaprojektowanych tak, by radzić sobie z dużymi wibracjami w trudnych warunkach.


4trucks.pl / Delphi Automotive PLC


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.