czwartek, 28 sierpnia 2014

Otwarcie nowego serwisu Scania w Białymstoku

Dnia 01 września 2014 roku w nowej lokalizacji rozpocznie działalność serwis Scania Polska w Białymstoku.

Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Choroszcz przy wyjeździe z Białegostoku w stronę Warszawy przy trasie S8 węzeł Choroszcz.

Z myślą o wygodzie Klientów nowo otwarty serwis świadczy pełen zakres usług w obszarze przeglądów, napraw ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych, prostowania ram oraz napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności i kalibracji tachografów cyfrowych. Przy serwisie działać będzie również całodobowa pomoc Scania Assistance. Serwis posiada pełen asortyment części zamiennych Scania i oferuje umowy obsługowo - naprawcze. Na Klientów czeka również pełna oferta pojazdów nowych i używanych.

- Powstanie nowego obiektu Scania w Białymstoku jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych Klientów oczekujących profesjonalnej, ekonomicznej i skutecznej obsługi pojazdów. W celu zapewnienia Klientom kompleksowego serwisu pojazdów podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu wachlarza usług o naprawy powypadkowe. Dodatkowo otwieramy w ramach działalności serwisu Okręgową Stację Kontroli Pojazdów wprowadzając możliwość wykonania okresowych badań technicznych jak i pełnej diagnostyki pojazdów ciężarowych i osobowych - mówi Jacek Dmuchowski który z dniem 1 stycznia 2015 obejmie stanowisko Dyrektora Oddziału Scania Polska w Białymstoku.

Serwis zatrudnia 12 mechaników, posiada trzy stanowiska przejazdowe, stanowisko diagnostyczne Stacji Kontroli Pojazdów oraz dwa stanowiska do napraw powypadkowych. Nowa stacja obsługi jest wyposażona w najnowsze urządzenia, w tym między innymi magistralę olejową, testery hamulców i zawieszenia, urządzenia do laserowego pomiaru geometrii podwozia, sprzęt do prostowania ram i napraw powypadkowych oraz pełną gamę narzędzi specjalistycznych Scania.


4trucks.pl / Scania Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.