środa, 13 sierpnia 2014

Nowy hub DSV w Tajlandii

DSV Air & Sea otworzyło nowy magazyn na terytorium Tajlandii.

Umiejscowiony na południe od Bangkoku skład będzie służyć także jako hub logistyczny dla okolicznych portów - zarówno morskich, jak i lotniczych.

Grupa DSV, działająca na rynku tajskim od blisko 27 lat, przygotowała ceremonię otwarcia magazynu przy zachowaniu pełnego szacunku dla lokalnej kultury. Zamiast symbolicznego przecięcia wstęgi, Ambasador Danii Mikael Hemniti Winther oraz Prezes Peter Minor uderzyli w gong, a bankiet został zastąpiony dwoma przedstawieniami - z czego jedno z nich było w całości odegrane przez pracowników DSV.

- Wybraliśmy tę lokalizację ze względu na ogromny potencjał logistyczny regionu Bangna-Trad. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów końcowych i mamy nadzieję, że nowy magazyn przyczyni się do powiększenia naszej bazy klientów na rynku azjatyckim - mówi Peter Minor, prezes DSV Air & Sea Asia. Udało nam się wnieść na tajski rynek europejski standard pracy. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że będziemy w stanie spełnić ich nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Industrialny region Bangna-Trad Km.22, na terytorium którego DSV Air & Sea otworzyło nowy hub, ulokowany jest na południowym-wschodzie Bangkoku i znajduje się kilka kilometrów od Zatoki Tajskiej.


4trucks.pl / Grupa DSV


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.