wtorek, 15 lipca 2014

Business Superbrands dla Volvo Trucks

W dniu 27 maja na uroczystej gali rozdane zostały tytuły Superbrands 2013/14 - dla najsilniejszych marek na rynku polskim.

Volvo Trucks, jako jedna z zaledwie 7 nagradzanych marek, otrzymała zaszczytny tytuł Business Superbrands.

We wtorek, 27 maja, przedstawiciele świata biznesu, marketingu i kultury spotykali się na Gali Superbrands 2013/2014, by po raz kolejny wspólnie uczcić sukces najsilniejszych marek obecnych na rodzimym rynku. W tym roku była to szczególna, bo jubileuszowa, gala organizowana z okazji 10-lecia projektu w Polsce. Laureaci odebrali 23 statuetki Superbrands, przyznawane najsilniejszym markom konsumenckim oraz 7 statuetek Business Superbrands dla marek korporacyjnych i B2B. Jeden z tytułów Business Superbrands w Polsce otrzymała marka Volvo Trucks.

- Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia - mówi Małgorzata Kulis, dyrektor generalny Volvo Group Trucks Poland. - Jest to uznanie dla marki przez szeroko pojęty rynek, co potwierdza niezależne badanie, ale również uznanie ze strony autorytetów wchodzących w skład Rady Marek. Volvo Trucks to lider rynku pod względem jakości, innowacji, technologii i bezpieczeństwa. Jesteśmy "customer company", czyli firmą zorientowaną na klienta, co ma bezpośrednie przełożenie na postrzeganie naszej marki. Dziękujemy za docenienie naszego dziedzictwa, produktów i pasji, którą dzielimy z naszymi klientami reprezentując markę Volvo Trucks na polskim rynku.

Firma Volvo Group Trucks Poland dołączyła do elitarnego Klubu, a marka Volvo Trucks znajduje się w Albumie Superbrands, uważanym za "biblię brandingu".


4trucks.pl / Volvo Group Trucks Poland


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.