czwartek, 03 lipca 2014

Sieć Goodyear TruckForce skraca czas reakcji

Przeciętny czas udzielenia pomocy wynosi niewiele ponad 2 godziny.

Z najnowszych obliczeń Goodyeara wynika, że przeciętny czas udzielania pomocy drogowej przez ogólnoeuropejską sieć serwisową TruckForce jest wyjątkowo krótki. W 2013 roku w Europie czas od przyjęcia zgłoszenia do ponownego włączenia się pojazdu ciężarowego do ruchu wynosił zaledwie 138 minut.

W 2013 roku sieć TruckForce pomogła w ponad 10 000 zdarzeń drogowych. Średni czas udzielenia wsparcia, licząc od otrzymania zgłoszenia do wykonania zadania, wyniósł 138 minut. Wynik ten obejmuje również te części Europy, w których duże niezamieszkane obszary naturalnie zwiększają odległość do najbliższego punktu pomocy.

Sieć Goodyear TruckForce obejmuje prawie 2000 dostawców usług w 28 europejskich krajach. Każdy punkt TruckForce posiada niezbędne wyposażenie i wyszkolonych pracowników do rozwiązywania wszelkich problemów związanych z ogumieniem. Jeżeli pojazd wymaga pomocy przy drodze, na przykład z powodu przebicia opony, kierowca łączy się z czynnym przez całą dobę centrum obsługi Goodyear Serviceline24h, które wysyła najbliższy pojazd pomocy drogowej.

Goodyear dostarcza najszerszy zakres dedykowanych usług w branży, w skład których wchodzi właśnie sieć serwisów TruckFroce, usługi pomocy drogowej Serviceline24h, a także internetowy system zarządzania FleetOnlineSolutions. Firma oferuje również specjalnie przygotowaną stronę www.serviceline.24assist.eu/mobile zoptymalizowaną dla telefonów komórkowych, która umożliwia kierowcom łatwy kontakt z centrum obsługi Serviceline24h. Natomiast najnowszą usługą Goodyeara jest RoadsideAssistanceSolutions (RAS), udoskonalającą obsługę ServiceLine24h poprzez usprawnienie komunikacji i skrócenie czasu oczekiwania. RAS umożliwia operatorowi pojazdu śledzenie postępu pomocy drogowej świadczonej za pośrednictwem Serviceline24h. Dodatkowe informacje są przekazywane klientowi przez Internet i pozwalają śledzić przebieg udzielanej pomocy w czasie rzeczywistym.


4trucks.pl / Goodyear Dunlop Tires Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.