środa, 02 lipca 2014

PEKAES z nowoczesnym systemem dla drobnicy krajowej

Spółka PEKAES - jeden z wiodących operatorów logistycznych w kraju i za granicą, wdrożył kolejny moduł nowoczesnego systemu operacyjnego "Speed", dedykowanego obsłudze przesyłek drobnicowych o zasięgu krajowym.

Wprowadzone rozwiązanie umożliwi zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie najwyższych standardów transportowych i spedycyjnych.

Implementacja systemu to konsekwencja rosnących potrzeb rynku i oczekiwań Klientów spółki oraz przyjętej strategii, która zakłada poprawę efektywności we wszystkich obszarach działalności biznesowej. Zdaniem zarządu, dzięki szybkiemu reagowaniu na zmieniające się otoczenie rynkowe oraz ciągłemu dążeniu do oferowania najwyższej jakość usług, spółka cieszy się opinią wiarygodnej i rzetelnej firmy, będącej w stanie spełnić wymagania wszystkich Klientów.

- Jesteśmy przekonani, iż nowy system w krótkim czasie usprawni współprace na linii: PEKAES - Klient, między innymi poprzez oferowanie szerszego pakietu nowych usług, dzięki czemu umocnimy naszą pozycję wiodącego gracza na rynku logistycznym w Polsce. - twierdzi Arkadiusz Filipowski, Członek Zarządu PEKAES SA.

Wdrożenie modułu Speed to kolejny etap inwestycji w nowoczesne rozwiązania IT. We wrześniu ub. roku Spółka uruchomiła innowacyjną Strefę Klienta, w której znalazły się nowoczesne i przyjazne użytkownikom rozwiązania. Budowa przewagi konkurencyjnej odbywa się również poprzez usprawnianie realizacji procesów operacyjnych w firmie, nawet przy większym wolumenie przesyłek. W tym celu spółka wybiera atrakcyjne pod względem komunikacyjnym położenie magazynów. W kwietniu PEKAES został najemcą nowoczesnego centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Poznań III oraz zmienił lokalizację dwóch oddziałów - w Rzeszowie oraz Białymstoku. Natomiast w czerwcu poinformował o wynajęciu powierzchni dystrybucyjnej i logistycznej w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania w Gdyni.


4trucks.pl / PEKAES SA


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.