piątek, 13 czerwca 2014

Silniejsze wsparcie IT dla biznesu w DSV Road

DSV Road powiększyło od maja br. zespół specjalistów IT.

Nowoutworzone stanowisko Kierownika ds. Relacji Biznesowych IT objął Piotr Mąkosa, którego zadaniem jest wsparcie zarówno pracowników DSV, jak i partnerów biznesowych w jak najskuteczniejszym wykorzystaniu rozwiązań informatycznych.

W związku ze stałym rozwojem oraz w odpowiedzi na potrzeby DSV Road, zarząd spółki podjął decyzję o powiększeniu zespołu o kolejnego eksperta. Piotr Mąkosa na stanowisku Kierownika ds. Relacji Biznesowych IT będzie miał za zadanie wspierać działy biznesowe w komunikacji z organizacjami IT. Jego celem jest zapewnienie jak najlepszego wykorzystania i dostosowania narzędzi informatycznych do potrzeb szeroko pojętego biznesu i co za tym idzie podniesienia efektywności i jakości usług świadczonych klientom firmy.

- Już od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad stworzeniem nowego, managerskiego stanowiska w naszej siedzibie głównej w Warszawie. Piotr Mąkosa będzie miał niełatwe zadanie tłumaczenia języka biznesowego na IT oraz tłumaczenia zagadnień IT zarówno naszym partnerom biznesowym, jak i pracownikom. W firmie został przedstawiony jako "drogowskaz" oraz "mapa" w komunikacji między IT, a biznesem - mówi Piotr W. Krawiecki, Prezes Zarządu DSV Road. - Do jego najważniejszych zadań na tym stanowisku należy wspieranie Działu IT oraz jednostek biznesowych naszej firmy we wzajemnej komunikacji. Zajmuje się on także koordynacją i wspieraniem rozwoju serwisów IT.

Piotr Mąkosa jest ekspertem w zagadnieniach IT, a dotychczasowe, przeszło 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Electrolux, TUI Poland, Linde czy Schindler Polska. 


4trucks.pl / Grupa DSV


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.