piątek, 02 maja 2014

Sezon piłkarski w DSV

Treningi, przygotowania, pierwsze rozgrywki i masa emocji - tak już drugi rok z rzędu wygląda sezon piłkarski w DSV.

Turniej krajowy już wyłonił zwycięzców wśród polskich drużyn, a przed zawodnikami jeszcze rywalizacja w mistrzostwach międzynarodowych, które w tym roku odbędą się w Polsce.

Pod koniec kwietnia odbyły się we Wrocławiu II Mistrzostwa Polski DSV w Halowej Piłce Nożnej. Podobnie jak w zeszłym roku w mistrzostwach wzięło udział 8 zespołów DSV, w tym reprezentacje oddziałów: Czeladź, Kampinos, Łódź, Poznań I, Poznań II, Warszawa I i Warszawa II oraz gospodarze turnieju oddział Wrocław (Nowa Wieś Wrocławska). Zawodnicy ciężko trenowali, aby pokazać jeszcze lepszą formę niż w zeszłym roku. Pierwsze miejsce oraz tytuł zwycięzcy w tegorocznych rozgrywkach zdobyła drużyna z oddziału Czeladź z kapitanem Michałem Paskiem.

W skład zwycięskiej drużyny weszli: Michał Pasek, Adam Biały, Nowiński Bartosz, Wiktor Adam, Drdzeń Grzegorz, Korczak Robert, Rymar Jarosław, Nocuń Krystian, Nowik Rafał, Haberka Sebastian, Maślanka Paweł, Radosław Skubis wspierani przez kierownika Jerzego Jacha.

Rozgrywki krajowe to dopiero półmetek sezonu piłkarskiego w DSV. Już w czerwcu odbędzie się międzynarodowy turniej - III DSV Soccer Sixes Cup. Dzięki zeszłorocznemu zwycięstwu polskiej reprezentacji, w tym roku to właśnie polski oddział DSV jest gospodarzem tego wydarzenia, do którego już zgłosiło się kilkanaście reprezentacji z różnych krajów.


4trucks.pl / Grupa DSV


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.