wtorek, 08 kwietnia 2014

Zdobywaj mile i wygrywaj

W poniedziałek 7 kwietnia rozpoczyna się program lojalnościowy "Zdobywaj mile i wygrywaj" organizowany przez Grupę Uboat-Line i prowadzony przez Agencję Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o.

To jeden z pierwszych i największych takich programów w Polsce kierowany dla firm związanych z branżą transportową.

- Rozbudowujemy naszą ofertę tak, żeby była jak najbardziej kompleksowa. Chcemy wspierać naszych partnerów, czyli firmy związane z transportem w jak najszerszym obszarze. Dzięki programowi lojalnościowemu będziemy im w stanie zapewnić teraz nową i cenną wartość dodaną - powiedział Artur Smolik, wiceprezes Grupy Uboat-Line.

Uboat-Line będzie realizować program lojalnościowy przy wsparciu Agencji Pegasus Advertising Poland, dysponującej ogromnym doświadczeniem w tego typu projektach. Będzie ona odpowiadać m.in. za stworzenie innowacyjnego programu, przygotowanego specjalnie z myślą o Uboat-Line oraz specyfice rynku transportowego.

Pegasus Advertising Poland to jedna z nielicznych w Polsce agencji reklamowych, która specjalizuje się w budowaniu lojalności i relacji z klientami. Przez ponad 20 lat działalności jej specjaliści zaprojektowali i zrealizowali setki programów lojalnościowych i motywacyjnych skierowanych zarówno do konsumentów ostatecznych (B2C) jak i sieci sprzedaży (B2B).

Podobnie jak inne projekty realizowane przez Pegasus Advertising ten również jest „szyty na miarę” i uwzględnia specyfikę branży do której jest adresowany. Do zadań agencji należy m.in. zbudowanie mechanizmów akcji, zdefiniowanie grupy docelowej, kontakt z uczestnikami, podtrzymywanie ich motywacji a także - dostarczanie nagród zwycięzcom.

- Program motywacyjny jest dodatkowym, cennym narzędziem dla naszego działu handlowego. Naszym celem jest budowa specjalnych, bliskich relacji z partnerami a także promocja i wspieranie nowych produktów, które wprowadzamy i będziemy wprowadzać w najbliższym czasie - zaznaczył Artur Smolik.

Uboat-Line specjalizuje się w obsłudze firm transportowych. Oferuje im kompleksową usługę, która obejmuje m.in. rezerwację przepraw promowych z większości portów europejskich, rezerwację przepraw dla pojazdów ponadnormatywnych oraz przewożących ładunki niebezpieczne, oraz serwis i obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy. Poprzez spółkę zależną Uboat Logistics, Uboat-Line rozpoczął też świadczenie usług w zakresie spedycji lądowej i morskiej. W 2014 r. Spółka ma zamiar w dalszym ciągu rozwijać swoją ofertę, wprowadzać nowe usługi, a także rozważy rozwój geograficzny.

Zysk netto notowanej na NewConnect spółki Uboat-Line wzrósł o 41% w porównaniu do roku 2012 i wyniósł 2,27 mln zł w trakcie czterech kwartałów 2013 r. Przychody Spółki wzrosły do 51,09 mln zł wobec 31,36 mln zł w 2012 r. Zaudytowany raport za cały rok Uboat-Line przedstawi 23 maja.


4trucks.pl / Uboat-Line SA


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.