poniedziałek, 24 marca 2014

Parrot z Yanosikiem na targach Motor Show

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu zostanie zaprezentowane urządzenie Parrot ASTEROID Smart wraz z preinstalowanymi aplikacjami Yanosik oraz Flotis Mobile.

Nowy wymiar podróżowania
Parrot ATEROID Smart przeznaczony jest dla kierowców pragnących posiadać łatwy dostęp do multimediów oraz informacji w swoim aucie. Urządzenie daje możliwość korzystania z nawigacji GPS, zgromadzonych multimediów oraz funkcji internetu z perspektywy jednego ekranu. Dzięki preinstalowanemu oprogramowaniu użytkownicy mogą w tym samym czasie korzystać z aplikacji Yanosik oraz rozmawiać za pomocą wbudowanego zestawu głośnomówiącego.

ASTEROID Smart to multimedialne urządzenie montowane w miejsce 2-DINowego radia, do którego możemy podpiąć swój telefon oraz modem USB. Posiada ono dostęp do Parrot ASTEROID Market, funkcjonującego podobnie do marketu Google Play. Takie rozwiązanie daje możliwość pobrania dowolnych aplikacji na system, które mogą poszerzyć jego funkcjonalność. Korzystanie z urządzenia oraz zainstalowanego oprogramowania przyczynia się do poprawy komfortu jazdy, pozwalając kierowcy zredukować liczbę dodatkowych urządzeń w aucie do jednego.

ASTEROID Smart z aplikacjami mobilnymi
Na poznańskich targach motoryzacyjnych, urządzenie ASTEROID Smart zostanie zaprezentowane wraz z preinstalowanymi aplikacjami - Yanosik oraz FlotisMobile. Obydwie aplikacje skierowane są do kierowców pragnących poprawić bezpieczeństwo oraz komfort prowadzenia auta.

Yanosik to osobisty asystent kierowcy za pomocą, którego użytkownicy mogą informować się o różnych zdarzeniaach na drodze, natomiast FlotisMobile to aplikacja dedykowana firmom pragnącym wyposażyć swoją flotę w funkcję monitoringu GPS. - Zarówno aplikacja Yanosik, jak i FlotisMobile są przystosowane do tego, aby w pełni funkcjonować na urządzeniu Parrot - potwierdza współtwórca systemu Yanosik, Dawid Nowicki - Obie aplikacje można pobrać bezpłatnie z Parrot ASTEROID Market - dodaje.


4trucks.pl / Creandi.pl


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.