czwartek, 13 marca 2014

Volvo Polska laureatem certyfikacji Top Employers Polska 2014

Top Employers Institute ogłosił wyniki tegorocznego badania poświęconego warunkom pracy u kluczowych pracodawców w Polsce.

Z dumą informujemy, że firma Volvo Polska zdobyła certyfikat Top Employers Polska 2014.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych pracodawców na świecie - tych, którzy tworzą doskonałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Firma Volvo Polska uzyskała prestiżową certyfikację Top Employers Polska już po raz piąty.

- Cieszymy się z oficjalnego potwierdzenia naszego statusu czołowego pracodawcy w Polsce. Niezmiennie, od kilku już lat przechodzimy z sukcesem szczegółowe badania polityki personalnej i plasujemy się w elitarnym gronie organizacji, które zdobywają certyfikację Top Employers. Dbanie o pracowników jest bardzo istotnym czynnikiem powodzenia naszej firmy. Certyfikat Top Employers potwierdza, że nasze starania, aby być jak najlepszym pracodawcą, przynoszą oczekiwane efekty. Osiągamy wyznaczone cele i wciąż doskonalimy naszą ofertę. Jesteśmy bardzo dumni z przynależności do prestiżowego grona Top Employers. - powiedziała Bożena Michońska, dyrektor ds. Personalnych Volvo Polska.

Top Employers Institute to niezależna organizacja badająca politykę zatrudnienia kluczowych pracodawców na świecie, w oparciu o międzynarodowe standardy.

Zgodnie z procedurą obowiązującą w projekcie Top Employers, aby uzyskać certyfikację, wszyscy uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania - wypełniając międzynarodowy kwestionariusz najlepszych praktyk HR - i spełnić wysokie standardy określone w badaniu. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest dodatkową gwarancją prawidłowego przebiegu procesu.

W tegorocznym badaniu firma Volvo Polska uzyskała wysoką ocenę polityki zatrudnienia i warunków pracy, co zapewniło jej miejsce w wąskiej grupie certyfikowanych Top Employers 2014.

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia Volvo Polska w oparciu o następujące kryteria:
- Świadczenia podstawowe
- Świadczenia dodatkowe i warunki pracy
- Szkolenia i rozwój
- Rozwój kariery zawodowej
- Zarządzanie kulturą organizacyjną firmy

- Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Volvo Polska tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy. - powiedziała Magdalena Kusik, Country Manager Top Employers Institute.

Jako certyfikowany Top Employer, Volvo Polska może przez cały rok z dumą korzystać z prestiżowego znaku certyfikacji.

Aby dowiedzieć się więcej o certyfikacji i obejrzeć profil firmowy Top Employers, zapraszamy na: www.top-employers.com


4trucks.pl / Volvo Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.