poniedziałek, 17 lutego 2014

Skazani na sukces - CTC Dealer Iveco na podium

Spółka Cracow Truck Center to niekwestionowany leader sprzedaży pojazdów wagi lekkiej i ciężkiej marki IVECO w roku 2013.

Firma powstała na przełomie 2005 i 2006 roku w Krakowie jako największe w tej części kraju centrum sprzedaży samochodów ciężarowych, naczep oraz maszyn budowlanych. Należy do Grupy DBK, którą tworzą powiązane ze sobą kapitałowo spółki wyspecjalizowane w obsłudze klienta z sektora TSL a także firm i podmiotów branży komunalnej, budowlanej, spożywczej a nawet wojskowej. Dzięki takiemu połączeniu przedsiębiorcy mogą w jednym miejscu i podczas jednej wizyty zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów dostawczych lub ciężarowych oraz ich eksploatacją. Dziś CTC jest najprężniej działającym Dealerem IVECO w Polsce. Posiada swoje oddziały w Lublinie, Opolu, Białymstoku, Krakowie, z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Dodatkowo w ramach wzmocnienia swojej aktywności spółka posiada rozbudowaną siatkę Subdealerów w ilości 5 punktów handlowo-serwisowych, działających na terenie województw: Podkarpackiego, Mazowieckiego oraz Śląskiego.

Zwycięzca jest tylko jeden
Według raportu IVECO POLAND to właśnie CTC osiągnęło najlepszy wynik w zakresie tar-getów sprzedażowych wyznaczonych na 2013 rok. Spółka okazała się najlepsza sprzeda-jąc 1039 pojazdów w roku ubiegłym. Najlepiej sprzedały się pojazdy z segmentu light IVECO DAILY, niezawodne, lekkie z nowoczesnym wyposażeniem zarówno do krótkich, jak i długich tras, imponująca ilość, bo aż 732 sztuki znalazły się w posiadaniu odbiorców. Sektor heavy to triumf ciężkiego zawodnika - Iveco Stralisa HI-WAY, który w ilości swo-jej aktywności 250 sztuk trafił do przedsiębiorców trudniących się transportem ciężkim, głównie międzynarodowym. Na wzmiankę zasługuje również sprzedaż IVECO EUROCAR-GO w ilości 57 sztuk. Jak z danych wynika pojawił się nowy trend, który owocuje zaufa-niem do marki IVECO, ale nie tylko. Marka CTC skupia coraz większe zainteresowanie, co pociąga za sobą przekonanie o jej profesjonalizmie i zaangażowaniu w sprawy klienta.

CTC to także fachowość, wiedza oraz bogate doświadczenie specjalistów, którzy potrafią zapanować nad niejednym pojazdem "wypadającym innym z ręki".

Rozwój z rozmachem
Plany spółki związane z ciągłym doskonaleniem prowadzonej działalności są imponujące. Na dniach rozpoczną się nowe inwestycje w Krakowie oraz Lublinie, które będę kontynuacją dotychczasowej działalności, tym razem jednak w nowych, dużo większych obiektach. Zachodzące zmiany to odpowiedź na potrzeby tamtejszego rynku, którego popyt na tego typu dobra rośnie z zawrotną prędkością. Ponadto oddział krakowski posiada wyłączność na usługi sygnowane marką IVECO co dodatkowo napędza dobrą passę spółki i stwarza ogromne możliwości do wzmocnienia swojego wizerunku na w/w obszarze.

A na co mogą liczyć klienci? Przede wszystkim na kompleksowość, chęć pomocy w każdych warunkach i pewność, że zajmiemy się niejednym problemem naszego kontrahenta. A co na deser? Rzeczy niemożliwe… Istnieją wszędzie tam gdzie jeszcze coś nie zadziała. Spółka CTC to prężnie działające przedsiębiorstwo, a tacy przedsiębiorcy wg Hunta Greene’a zajmują się robieniem tego, o czym inni myślą w kategoriach zjawisk niemożliwych. Kolejny sukces jest już więc tylko kwestią czasu.


4trucks.pl / Cracow Truck Center


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.