czwartek, 30 stycznia 2014

Najnowsze wydanie SZEROKOŚCI! w serwisach Grupy DBK

Jak obecnie wygląda system szkoleń kierowców zawodowych w Polsce? Odpowiedź na to pytanie jest tematem numeru najnowszego wydania bezpłatnego kwartalnika motoryzacyjnego "SZEROKOŚCI!".

W pierwszym w tym roku numerze magazynu, wydawanego na zlecenie Grupy DBK, redakcja postanowiła zmierzyć się z wieloma mitami. Pierwszym z nich jest system szkoleń przyszłych trakerów - skąd wiedzę czerpią ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z transportem? Z kursów, od starszych kolegów, czy też wciąż najpopularniejszym źródłem informacji jest "Uniwersytet CB"? Na czterdziestu stronach magazynu odbiorcy, głównie kierowcy aut ciężarowych oraz właściciele firm transportowych, znajdą także m.in. odpowiedź na pytania, czy warto zainwestować w pojazd o napędzie CNG oraz czy używane części zamienne mogą być dobrą alternatywą dla nowych. Motoryzacyjną gwiazdą numeru jest nowy IVECO Trakker, który podobno "dociera nawet tam, gdzie diabeł przysłowiowej baby nie pośle". W sekcji "Niedaleko od szosy", w której prezentowane są ciekawostki nt. najpopularniejszych i najważniejszych polskich dróg, tym razem krajowa "siódemka". Z kolei w części poradnikowej znalazły się informacje nt. tego, czy warto inwestować w ogrzewanie postojowe i co zrobić, aby jak najdłużej zachować wysoką sprawność, a także jak w kilku prostych krokach obniżyć spalanie. A na deser: ekskluzywny wywiad z Gerardem de Rooyem - kierowcą rajdowym, który w tym roku po raz kolejny wystartował w Rajdzie Dakar, a także konkurs fotograficzny pt. "Łowcy Absurdów", w którym do wygrania są nagrody pochodzące z kolekcji programu lojalnościowego "SZEROKOŚCI!".

Magazyn jest dostępny bezpłatnie we wszystkich punktach serwisowych Grupy DBK, których listę można znaleźć na www.grupadbk.com oraz na www.szerokosci.com. Za redakcję i produkcję magazynu odpowiada agencja wydawnicza PressToRead.


4trucks.pl / Grupa DBK


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.