czwartek, 05 grudnia 2013

DSV otwiera nowe biura w Brazylii

DSV powiększa swoją sieć o kolejne biura na terytorium Brazylii. Do dotychczasowej lokalizacji w Saõ Paulo dołączyły dwie kolejne w Rio de Janeiro i Santos.

Biorąc pod uwagę, że oba nowe biura są zlokalizowane na wschodnim wybrzeżu ich zadania zostały podzielone tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na stale rosnące potrzeby klientów. Oddział w Santos będzie odpowiedzialny za obsługę operacyjną, w szczególności w zakresie dokumentacji przychodzącego frachtu morskiego. Oddział w Rio de Janeiro będzie koncentrował się na bieżącej obsłudze krajowych i międzynarodowych klientów DSV.

- Ameryka Łacińska jest niezwykle ważnym rynkiem. DSV jest w tej chwili obecne we wszystkich trzech największych krajach tego regionu - Brazylii, Meksyku oraz Kolumbii. Powiększenie naszej obecności do trzech biur na terytorium Brazylii pozwoli na jeszcze sprawniejszą obsługę, w szczególności klientów międzynarodowych. Plany na przyszły rok zakładają dalszą ekspansję DSV w tym regionie - mówi Arkadiusz Mirek, Prezes Zarządu DSV Air & Sea w Polsce.


4trucks.pl / DSV


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.