piątek, 08 listopada 2013

MAN Accounting Center nagrodzone

W dniu 11 października 2013 r. podczas inauguracji roku akademickiego Wojciech Skrudlik, szef MAC odebrał Nagrodę Prometeusza z rąk rektora WSB w Poznaniu.

Kapitula Nagrody Prometeusza przyznała MAN Accounting Center Sp. z o.o. najwyższe wyróżnienie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, jako wyraz uznania dla wieloletnich działań i współpracy w zakresie wspierania rozwoju studentów i absolwentów tej uczelni. Wręczenie Nagrody nastąpiło podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2013/2014 w dniu 11 października 2013. - To docenienie naszego wkładu w rozwój studenckich praktyk, staży i warsztatów, co niewątpliwie wpływa na podniesienie atrakcyjności poznańskiej uczelni. Jesteśmy pewni, ze ta nagroda jeszcze bardziej nas zdopinguje do aktywniejszej współpracy z WSB - mówi Wojciech Skrudlik - członek Zarządu MAN Accounting Center.

Jednocześnie jest to pierwszy rok akademicki, w którym MAN Accounting Center jako patron kierunku Finanse i Rachunkowość poprowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów licencjackich na tej uczelni. Zajęcia będą prowadzić Księgowi według przygotowanego autorskiego programu. Przedmiot został nazwany Rachunkowość międzynarodowa SSC.

- Naszym celem jest budowanie świadomości o branży SSC i BPO w Poznaniu oraz praktyczne przygotowanie do pracy w centrum księgowym na potrzeby koncernu. Cieszy nas, ze możemy podzielić się naszym doświadczeniem i pokazać praktyczne zastosowanie wiedzy teoretycznej. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z uczelnią - podkreśla Karolina Florczyk, koordynator projektu z działu HR.


4trucks.pl / MAN Truck & Bus Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.