poniedziałek, 04 listopada 2013

Zderzenie ciężarówek w Wielkopolsce

Nie żyje kierowca, kilka osób jest rannych po zderzeniu dwóch ciężarówek na drodze krajowej nr 10 pomiędzy Piłą a Wałczem (woj. wielkopolskie).

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 12 pod miejscowością Nowa Łubianka (woj. wielkopolskie). Jak poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w wyniku zderzenia samochodów ciężarowych w płonącej kabinie zginął kierowca jednej z ciężarówek. Jak się okazało, 31-letni kierowca jechał ze swoją 9-letnią córką.

- Dziewczynkę z płonącego samochodu wydobył świadek wypadku, 22-letni mężczyzna. On i 9-latka trafili do szpitala. Ranny został także 28-letni kierowca drugiej ciężarówki oraz piesza, którą wymijał kierowca ciężarówki. Stan 55-letniej kobiety jest najcięższy, czeka ją operacja - poinformował Andrzej Latosiński z policji w Pile. Ranna została także czwórka osób jadących samochodem osobowym.

Do wypadku najprawdopodobniej doszło, gdy jeden z kierowców ciężarówek próbował wyminąć pieszą. Wpadł w poślizg. W stojący w poprzek pojazd uderzyła druga ciężarówka. Jeden z pojazdów zapalił się, drugi przewrócił na bok.


4trucks.pl / kontakt24.tvn24.pl


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.