środa, 30 października 2013

Nowa współpraca GEFCO Dubaj z GK Automobile

Od 25 czerwca 2013 r. GEFCO Dubaj odpowiada za operacje logistyczne GK Automobile - dystrybutora pojazdów koreańskiego producenta Hyundai.

GEFCO Dubaj zapewnia transport i dystrybucję 12 000 samochodów rocznie, a ponadto zarządza stokiem samochodowymi i zajmuje się formalnościami celnymi. GEFCO najpierw przewozi samochody z Korei do Dubaju, gdzie są one magazynowane w oczekiwaniu na dalszą dystrybucję w kraju i za granicę. Następnie transportuje je drogą morską do irackiego portu Um-Qasr i rozwozi po całym Iraku. We wszystkich trzech krajach za formalności celne również odpowiada GEFCO.

- Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z GK Automobile. Cieszymy się, że zaoferowane przez nas rozwiązanie spełnia wymagania naszego partnera w zakresie doświadczenia i kosztów - mówi Stefano Pollotti, dyrektor Generalny GEFCO Dubaj. - Analiza przeprowadzona wspólnie z GK Automobile wykazała, że dzięki swemu centralnemu położeniu i infrastrukturze logistycznej Dubaj jest najlepszym miejscem do rozwijania przewozów drogą morską, powietrzną i lądową z Bliskiego Wschodu oraz na Bliski Wschód.

Placówka w Dubaju, otwarta w lutym 2013 r., odgrywa istotną rolę w działalności GEFCO na tym obszarze. Przedstawicielstwa otwarte w 2011 r. w Iranie i Iraku wspierają współpracę z Chinami, Indiami i Europą Wschodnią.


4trucks.pl / GEFCO


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.