środa, 16 października 2013

Strona dedykowana usługom transportowym FM Logistic

Powstała strona dedykowana usługom transportowym realizowanym przez FM Logistic.

Transport drobnicowy, to priorytetowa usługa w ofercie FM Logistic w ostatnim czasie. Operator postanowił uzupełnić ją o dedykowaną stronę internetową pod adresem www.transport.fmlogistic.pl  To praktyczna platforma służąca do zarządzania projektami logistycznymi, zarówno przez klientów, jak i przewoźników współpracujących z operatorem.

Strona transportu krajowego FM Logistic została przygotowana z myślą o komforcie klientów i maksymalnej optymalizacji realizowanych usług. Pełni ona także rolę centrum komunikacji z przewoźnikami, z którymi na co dzień współpracuje operator. Specjalnie stworzona aplikacja dostępna na stronie pozwala klientom na swobodne zarządzanie usługami. Dzięki niej możliwe jest m.in. śledzenie przesyłek on-line, wprowadzanie zleceń transportowych do systemu FM Logistic, sprawdzanie statusu zleceń, a także wgląd do dokumentów dołączanych do poszczególnych zamówień oraz ich zapis w dowolnym formacie. Aplikacja pozwala również na drukowanie listów przewozowych zarówno dla odbiorcy jak i kierowcy oraz drukuje etykiety paletowe do zamówień. Przewoźnicy mogą logując się do systemu uzyskiwać interesujące dla nich informacje, a potencjalnie zainteresowani współpracą z operatorem zapoznać się ze szczegółami oferty.

Strona dostępna jest pod adresem www.transport.fmlogistic.pl 

Trzy główne domeny działalności firmy FM Logistic to: składowanie i handling towarów, transport krajowy i międzynarodowy oraz usługi stanowiące wartość dodaną, takie, jak: co-manufacturing i co-packing. FM Logistic, jako jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce, mogący pochwalić się wiodąca pozycją w obszarze magazynowania towarów i produktów oraz ugruntowanym statusem eksperta w dziedzinie co-manufacturingu i co-packingu, w ostatnim czasie intensywnie rozwija zakres świadczonych usług transportowych.

Klienci FM Logistic to sieci handlowe oraz czołowi krajowi i międzynarodowi producenci artykułów spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, codziennego użytku, środków czystości, sprzętu high-tech i motoryzacyjnego.

Więcej informacji: www.fmlogistic.com 


4trucks.pl / FM Logistic


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.