czwartek, 19 września 2013

Wyzwanie LeasePlan

LeasePlan, który na co dzień finansuje i zarządza flotami aut na całym świecie, postawił wyzwanie swoim pracownikom! Przejechać 20 000 kilometrów w 5 tygodni i do tego ekonomicznie!

Wielki tour po Europie został zorganizowany z okazji 50-lecia globalnej działaności, największego dostawcy usług CFM na świecie.

LeasePlan, lider rynku wynajmu długoterminowego, ruszył w podróż, której celem jest promowanie ekonomicznej jazdy. Koncern ma swoje oddziały w 31 krajach a rywalizacja odbywa się pomiędzy poszczególnymi krajami. Auto, którym jadą pracownicy jest jedno, przekazywane "z rąk do rąk".

Dwóch pracowników polskiego oddziału LeasePlan wystartowało sprzed warszawskiej siedziby firmy we wtorek, 10 września. Przed odjazdem nastąpiło oficjalne przekazanie auta przez poprzedni team. Polska była 3 zespołem wyjeżdżającym w trasę. Wynik polskiego zespołu to średnie spalanie na poziomie 7,8 l/100 km na ponad 600 km trasie. Utrudnieniem dla teamu, w zdobyciu jeszcze lepszego wyniku, okazał się ogromny korek na wyjeździe ze stolicy.

Urodzinowa sztafeta LeasePlan z okazji 50-lecia wystartowała 2 września i potrwa do 7 października br. a metą będzie główna siedziba globalnego koncernu w Holandii.

Wyniki na bieżąco można śledzić tutaj: http://www.leaseplan.com/pu/en/LeasePlan_50th_Birthday_Relay


4trucks.pl / LeasePlan


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.