środa, 21 sierpnia 2013

Nowy Dyrektor Handlowy KH-KIPPER

Od 1 sierpnia 2013 roku stanowisko Dyrektora Handlowego w firmie KH-KIPPER Sp. z o.o. pełni Łukasz Karczewski (31 l.).

Stanął on tym samym na czele zespołu handlowego i będzie koordynował sprzedaż produktów tej znanej firmy zajmującej się produkcją profesjonalnej jakości zabudów na samochody ciężarowe oraz własnej konstrukcji przyczep i naczep.

Łukasz Karczewski jest absolwentem wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn Politechniki Świętokrzyskiej. Z firmą KH-KIPPER związany jest od 2006 roku. Przez ten okres pracował na stanowiskach związanych ze sprzedażą, zaczynając jako specjalista działu sprzedaży i kontynuując funkcję Export Managera.

Stanowisko Dyrektora Handlowego Łukasz Karczewski obejmuje w czasie zmiennej koniunktury na rynku samochodów użytkowych. Zamierza on utrzymać i ugruntować pozycję firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. jako lidera i wiodącego polskiego producenta zabudów samowyładowczych na pojazdy ciężarowe na rynku polskim. Będzie kontynuował udaną ekspansję Spółki i jej produktów na rynki zagraniczne. Celem jego pracy jest również satysfakcja klientów z wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz dopasowywanie się do stale rosnących potrzeb rynku.

Prywatnie - żona Anita, córki: Julia i Natalia. Do jego największych zainteresowań należą, muzyka, film, podróże. Aktywnie uprawia jazdę na rowerze i pływanie.


4trucks.pl / KH-KIPPER


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.