poniedziałek, 29 lipca 2013

Partnerstwo logistyczne GEFCO Rumunia i GEFCO Rosja

W dniu 19 czerwca w Bukareszcie odbyła się konferencja zorganizowana przez GEFCO Rumunia we współpracy z GEFCO Rosja oraz z Izbą Przemysłowo-Handlową w Rumunii i w Rosji.

Jej tematem była "Logistyka jako kluczowy czynnik w handlu z Rosją". Głos zabrali Christophe De Korver, dyrektor generalny GEFCO Rumunia, Igor Alyushin, dyrektor ds. celnych i podatkowych w GEFCO Rosja oraz przedstawiciele Izby Przemysłowo-Handlowej i ambasady Federacji Rosyjskiej w Rumunii. Konferencja dotyczyła obustronnych relacji handlowych między Rumunią a Rosją i perspektyw rozwoju GEFCO w tym regionie.

- Jednym z głównych atutów GEFCO jest obecność firmy na całym świecie, zwłaszcza w strategicznych dla Grupy regionach Europy Środkowej i Wschodniej, Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu. GEFCO Rumunia już od 2008 r. obsługuje przepływy z i do Rosji oraz kompleksowo zajmuje się transportem, a obecnie jest prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie. Dzięki połączeniu tych atutów z ugruntowanym doświadczeniem GEFCO Rosja w zakresie logistyki i obsługi celnej, GEFCO Rumunia jest w stanie zaoferować klientom posiadającym partnerów handlowych na terenie Rosji pełen zakres usług i konkurencyjne rozwiązania - wyjaśnia Christophe De Korver.


4trucks.pl / GEFCO


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.