piątek, 26 lipca 2013

Grupa DBK partnerem logistycznym CET 2013

Za nami 28. Rajd Karkonoski będący nie tylko 3 rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, ale także… debiutem Grupy DBK w roli partnera logistycznego CET.

Na mocy podpisanej współpracy Grupa DBK odpowiadać będzie za logistykę pojazdów organizatora Castrol EDGE Trophy. Pierwszą imprezą, podczas której Grupa DBK mogła się sprawdzić w nowej roli, był odbywający się w dniach 6 - 8 lipca br. pod Jelenią Górą Rajd Karkonoski. Z myślą o tym wydarzeniu należąca do Grupy DBK spółka Warsaw Truck Center przygotowała i dostarczyła nowego DAF-a XF Euro 6, który służył do transportu naczep organizatora.

Dostarczone przez spółki Grupy DBK pojazdy będzie można zobaczyć także podczas kolejny rajdów odbywających się w ramach CET. W dniach 8 - 10 sierpnia podczas Rajdu Rzeszowskiego spółka Cracow Truck Center dostarczy nowego IVECO Stralisa Hi-Way. Następnie podczas odbywającego się w Mikołajkach w dniach 13 - 15 września Rajdu Polski będzie można zobaczyć nowego DAF-a XF Euro 6, którego dostarczy DBK sp. z o.o. Ten sam pojazd, przygotowany przez spółkę WTC, będzie transportował naczepę organizatora podczas Rajdu Dolnośląskiego, który odbędzie się w Polanicy Zdrój w dniach 17 - 19 października.


4trucks.pl / Grupa DBK


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.