czwartek, 06 czerwca 2013

Nowy dyrektor w DB Schenker Logistics

Od kwietnia 2013 r. dr Rafał Tarasewicz objął nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Efektywności Biznesu w pionie Logistyki Kontraktowej w DB Schenker Logistics.

Tarasewicz związany jest z DB Schenker Logistics od 2003 roku. Doświadczenie na stanowiskach menedżerskich zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą, biorąc udział w wielu międzynarodowych projektach, a także odbywając roczny staż w Danii oraz w Niemczech.

W latach 2008 - 2012 był członkiem zespołu DB SCHENKERsportsevents, odpowiedzialnego za obsługę logistyczną największych wydarzeń sportowych na świecie, w tym Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012. W 2008 roku, razem z zespołem reprezentującym DB Schenker Logistics, zwyciężył w prestiżowej grze biznesowej "Business Game Factory Tournament" - wspólnie pokonując ponad 400 firm z całego świata.
Cele, jakie będzie realizował Rafał Tarasewicz na nowo objętym stanowisku, to m.in. doskonalenie procesów wspomagających rozwój logistyki kontraktowej tak, aby klienci DB Schenker Logistics otrzymywali najlepsze rozwiązania.

Nowy Dyrektor jest doktorem nauk ekonomicznych. Stopień doktora uzyskał w 2012 r. w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest także autorem lub współautorem licznych publikacji z zakresu zarządzania łańcuchami dostaw. Jego zainteresowania naukowe obejmują aspekty dotyczące efektywności w zarządzaniu łańcuchem dostaw, optymalizacji procesów oraz najlepszych praktyk biznesowych.

Prywatnie Rafał to szczęśliwy mąż i ojciec kilkumiesięcznej Łucji. Interesuje się przede wszystkim sportem, przez 12 lat trenował wyczynowo piłkę nożną, występując m.in. w młodzieżowej reprezentacji Polski.


4trucks.pl / DB Schenker Logistics


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.