środa, 13 kwietnia 2011

Scania Top Team - etap krajowy zakończony

konkurs_scania_600

9 kwietnia 2011 r. w Centrum Szkoleniowym Scania w Nadarzynie rozstrzygnięty został finał krajowy organizowanego już po raz siódmy konkursu Scania Top Team. Zwycięstwo odniosła drużyna z serwisu Scania w Krakowie.

Historia konkursu Top Team sięga końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Ma on charakter międzynarodowy i organizowany jest wśród zespołów globalnej sieci serwisowej Scania. Stanowi również ważny element szkoleń pracowników, a jego celem jest wyłonienie najlepszego zespołu mechaników. Zwycięzcami finału światowego w 2007 r. zostali polscy mechanicy z serwisu Scania we Włocławku. W tegorocznej edycji konkursu bierze udział ponad 4 000 mechaników z całego świata. Polskę reprezentować będzie zwycięska drużyna z Krakowa.

Głównym założeniem konkursu jest zachęcenie naszych mechaników do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji. Z roku na rok z wielką radością obserwujemy coraz wyższy poziom umiejętności reprezentowanych przez uczestników - mówi Leszek Czapski , dyrektor ds. rozwoju i szkoleń w Scania.

Źródło: Scania Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.