poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Branża flotowa wybrała AutoGuard

Wysoka jakość usług, nowoczesność, innowacyjność firmy AutoGuard oraz skuteczne zarządzanie firmą i marką były wielokrotnie docenione w prestiżowych konkursach. W tym roku Spółka wzięła udział w plebiscycie branży TSL "FLEET DERBY 2013 - PRODUKT i USŁUGA FLOTOWA".

Jest to największy w Polsce konkurs, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie firm, zapewniających najlepsze produkty i usługi dedykowane dla flot pojazdów .

W głosowaniu internetowym wzięli udział decydenci, fleet managerowie oraz osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach. W tym roku konkurencja była niezwykle silna - w 13 kategoriach zostało zgłoszonych ponad 60 usług i produktów.

Z przyjemnością informujemy, iż nasza spółka - AutoGuard - okazała się bezkonkurencyjna w dwóch kategoriach: Nowość flotowa oraz GPS i monitoring. Nagrodzone usługi: System AutoControl 2.0 (funkcjonalność GEOLOK) i moduł Gospodarki Paliwowej to nowoczesne rozwiązania, które pomagają szefom fot łatwiej zarządzać posiadanymi zasobami mobilnymi.

Gospodarka Paliwowa to zaawansowany moduł zarządzania kosztami paliwowymi w firmie. Dokładne raporty tankowań i ubytków paliwa (w formie tekstowej i wykresowej), definiowanie norm średniego zużycia paliwa dla danego pojazdu, czas jazdy i postoju oraz zużycie paliwa z rozróżnieniem na jazdę prywatną i służbową i średnie zużycie paliwa to tylko część funkcjonalności. Dzięki precyzyjnym pomiarom paliwa, obsłudze kart paliwowych, zbiorczym raportom prezentującym w przejrzysty sposób dane dotyczące spalania możemy łatwo sprawować kontrolę nad wydatkami swojej firmy.

Kolejna nagrodzona usługa - AutoControl 2.0 i jego funkcjonalność GEOLOK to połączenie lokalizacji i geostref, dwóch największych zalet, na jakie zwracają uwagę zarządzający flotą. Dzięki usłudze wiemy, gdzie znajduje się dany samochód, czy kierowca ma włączony silnik oraz jak się porusza: z jaką prędkością i w którym kierunku zmierza. Na tej podstawie można sprawnie przygotować raporty z pracy całej floty. GEOLOK umożliwia także zaplanowanie dalszej trasy wyznaczając najkrótsze oraz najszybsze połączenia z wybranymi punktami. Alarmy SMS powiadomią fleet managera o przekroczeniu wyznaczonej uprzednio geostrefy - pozwala to na większą kontrolę kierowców.

Cieszymy się z tak prestiżowego wyróżnienia, tym bardziej, iż usługi AutoGuard S.A. zostały docenione przez decydentów flotowych , osoby, które w codziennej pracy wykorzystują narzędzia przygotowane przez AutoGuard. To kolejne, w krótkim czasie, nagrody przyznane Spółce - z końcem 2012r. Mobilny Komputer Pokładowy NAVTO OnLine uzyskał tytuł Produktu Innowacyjnego dla Logistyki 2012 roku.


4trucks.pl / AutoGuard S.A.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.