czwartek, 21 kwietnia 2011

Wózki niskiego podnoszenia

wozki_ECU_-_600

 


To pojazd uniwersalny, niezawodny i funkcjonalny jednocześnie . Propozycja firmy STILL to odpowiedź na potrzeby klientów oczekujących wysokiej jakości produktów, przystosowanych do codziennych obowiązków.

Główną cechą ECU jest przemyślana konstrukcja, która ułatwia codzienną pracę operatora. Wyposażony w ergonomiczny dyszel, zapewnia najlepszą pozycję prowadzenia nawet na niewielkiej przestrzeni, jednocześnie pozwalając pracownikowi na dokładną obserwację procesu załadunku. Optymalnie zaprojektowany układ przycisków dostosowany jest zarówno do osób prawo- jak i leworęcznych. Dodatkowym atutem jest przejrzysty panel kontrolny, wyświetlający informacje na temat stanu baterii i czasu pracy. Do minimum ograniczono także wysiłek fizyczny, jaki musi być włożony w kierowanie wózkiem.

Szereg udogodnień, takich jak funkcja pełzania z dyszlem ustawionym w pozycji pionowej czy możliwość dostosowywania rozmiaru wideł sprawia, że ECU doskonale sprawdza się w wąskich korytarzach i na niewielkiej przestrzeni. Trzyfazowy napęd o mocy 1KW zapewnia maksymalną wydajność pracy. Pozwala to na osiągnięcie prędkości wózka do 5 km/h w przypadku wersji 1,4 i 6 km/h w pozostałych wersjach. Nacisk postawiono także na oszczędność energii i niskie koszty użytkowania.

Solidna konstrukcja i przemyślana budowa, pozwala skrócić czas naprawy i zmniejszyć częstotliwość przeglądów do 1000 motogodzin. Nowy wózek niskiego podnoszenia STILL sprosta każdemu wyzwaniu.  Oferowany jest  w cenie  od 2999 euro netto.

Źródło: Still

 


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.