środa, 03 kwietnia 2013

Przedpremierowy pokaz zaangażował widzów w całej Europie

Kampania Papparazzi, przedpremierowy drogowy pokaz nowego Volvo FM, zaanagażował w 18 krajach wielu fotografów-amatorów, którzy śledzili drogę nowego pojazdu, aby włączyć się w kampanię swoim zdjęciem.

W dniu 4 marca dwa pojazdy Volvo FM, już bez maskowania, ruszyły na trasę po Europie, obejmującą 18 krajów. Volvo Trucks zachęcało tych, którzy zauważyli nowe Volvo FM na drodze do fotografowania i umieszczania zdjęć samochodu ciężarowego na www.volvotrucks.com/paparazzi  - a zachętą była atrakcyjna nagroda.

Konkurs zakończony sukcesem
- Konkurs okazał się doskonałym sposobem zaangażowania jak największej ilości ludzi w ciągu krótkiego czasu dwóch tygodni w oglądanie nowego Volvo FM, a także wzbudziło ogromne zainteresowanie w sieci. W sumie ponad 470.000 osób śledziło zmagania konkursowe w internecie - mówi Jeff Bird, dyrektor ds. testów dziennikarskich w Volvo Trucks i lider projektu ds. konkursu.

Pierwsze zdjęcie oraz najlepsze zdjęcie z każdego z krajów zostało nagrodzone wyjazdem do Szwecji na jazdy testowe nowym Volvo FM.

W Polsce nagrodę za najlepsze zdjęcie otrzymał Paweł Sawicz.

Jury konkursu przyznało także nagrodę dodatkową za "Najbardziej ekstremalne zdjęcie". Przypadła ona w udziale polskiemu zespołowi paparazzi w składzie Marcin Pretko oraz Artur Kamiński.

Wszystkie nagrodzone zdjęcia można zobaczyć na www.volvotrucks.com/paparazzi 


4trucks.pl / Volvo Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.