środa, 20 marca 2013

DSV wzmacnia zespół

W pierwszym kwartale 2013 roku do zespołu DSV dołączyli nowi specjaliści.

Jacek Tyburek objął stanowisko Doradcy ds. Ryzyka i Bezpieczeństwa, a Olga Miedziak została nowym Kierownikiem ds. Zapewniania Jakości.

Jacek Tyburek od początku stycznia 2013 jest odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem operacyjnym i zapobieganie stratom w DSV Road i DSV Solutions. Do jego zadań należy m.in. utrzymanie pożądanych relacji z podwykonawcami i usługodawcami z zakresie bezpieczeństwa, przeprowadzanie audytów oraz uczestnictwo w audytach klientów, wdrożenie oraz podtrzymanie polityki ciągłości działania (Business Continuity Management - BCM) oraz przeciwdziałanie aktywnościom przestępczym i zarządzanie kryzysowe.

Jacek Tyburek jest specjalistą z ogromnym doświadczeniem w zakresie wdrażania projektów związanych z bezpieczeństwem. Do tej pory pracował m.in. jako Menadżer ds. Bezpieczeństwa miejsc oficjalnych UEFA Euro 2012 oraz jako Security Manager dla takich firm jak: Wincanton Poland, Hewitt Associates Poland, British American Tobacco czy Gilette.

Olga Miedziak dołączyła do zespołu DSV Solutions od początku marca 2013, obejmując stanowisko Kierownika ds. Zapewniania Jakości. Do jej zadań należy m.in. utrzymanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania, planowanie i prowadzenie audytów wewnętrznych, a także współpraca z audytorami zewnętrznymi i inspektorami organów nadzoru. Dodatkowo Olga Miedziak jest odpowiedzialna za planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie przeglądów zarządzania, opiniowanie dokumentacji oraz prowadzenie szkoleń w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Olga Miedziak jest absolwentką inżynierii produkcji na Politechnice Warszawskiej. Z branżą TSL jest związana od 2004 roku. Swoją dotychczasową karierę zawodową związała z firmą FM Polska, gdzie zajmowała stanowiska: Inżyniera Produkcji, Kierownika ds. Zapewnienia Jakości oraz Kierownika ds. Obsługi Klienta.


4trucks.pl / DSV


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.