piątek, 15 marca 2013

Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers 2013

Firma Volvo Polska uzyskała prestiżowy tytuł Top Employers już po raz czwarty.

To wynik tegorocznych badań polityki personalnej, warunków pracy i oferty dla pracowników przeprowadzonych wśród polskich pracodawców przez Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Jak wykazało badanie Instytutu CRF, Volvo Polska wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy. Innymi słowy - to firma, która wyjątkowo dobrze dba o swoich pracowników.

Instytut CRF oceniał skierowaną do pracowników ofertę Volvo Polska w następujących kategoriach:
• świadczenia podstawowe,
• świadczenia dodatkowe i warunki pracy,
• szkolenia i rozwój,
• rozwój kariery zawodowej,
• zarządzanie kulturą organizacyjną.

Certyfikat Top Employers otrzymali wyłącznie ci pracodawcy, którzy wykazali w badaniu, że spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Instytut CRF przeprowadza badania w 45 krajach na 5 kontynentach. Uzyskanie certyfikacji oznacza, że Volvo Polska należy obecnie do międzynarodowej grupy Top Employers w wielu krajach Europy, a także w Australii, Chinach, RPA, Brazylii, i ma prawo używania czerwonego znaku certyfikacji przez kolejny rok.

- Prestiżowy tytuł Top Employers to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że Volvo Polska znajduje się w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców. Fakt, że tytuł ten uzyskaliśmy już czwarty rok z rzędu wskazuje, że jesteśmy organizacją stabilną, utrzymującą niezmiennie najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej. Niewątpliwą korzyścią badania jest to, że możemy porównać nasze działania z innymi, wiodącymi firmami i skoncentrować się na tych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, w których wciąż możemy się doskonalić - powiedziała Bożena Michońska - dyrektor ds. Personalnych na Polskę.


Więcej informacji o projekcie Top Employers Polska 2013 i firmowy profil Volvo Polska znajduje się na www.topemployers.pl


4trucks.pl / Volvo Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.