środa, 27 lutego 2013

TomTom rozszerza partnerstwo strategiczne z MiTAC

Dziś firma TomTom zapowiedziała rozszerzenie partnerstwa z czołowym dostawcą przenośnych urządzeń nawigacyjnych (PND), MiTAC International Corporation.

W ramach globalnej umowy TomTom dostarczy szereg usług nawigacyjnych światowej klasy na użytek wszystkich marek PND należących do MiTAC, w tym Mio, Navman i Magellan. 

Urządzenia PND firmy MiTAC będą nadal korzystać z map TomTom i powiązanych treści lokalizacyjnych, takich jak nawigacyjne dane dla ponad 100 krajów, użyteczne miejsca (POI), trójwymiarowe punkty orientacyjne, mapy głosowe i inne produkty.

- Navman, Mio i Magellan to jedne z bardziej cenionych marek PND na świecie - powiedział Steve Chang, wiceprezes MiTAC International Corporation. - Dlatego cieszę się z zacieśnienia naszych relacji z firmą TomTom. Jestem przekonany, że ich dane i usługi światowej klasy pozwolą zachować nam na wiele lat dobrą pozycję na międzynarodowym rynku.

- Reputacja urządzeń Mio, Navman i Magellan zależy od jakości oferowanych przez nie map i usług nawigacyjnych - powiedział Charles Cautley, dyrektor ds. licencjonowania w firmie TomTom. - Właśnie dlatego dzisiejsze ogłoszenie jest tak istotne. Firma MiTAC ponownie powierzyła nam strategiczną przyszłość tych globalnych marek.

TomTom dostarcza firmie MiTAC International Corporation następujące treści lokalizacyjne:
• Mapy światowej klasy - bardzo dokładne mapy TomTom.
• Użyteczne miejsca (POI) - lokalne informacje zawsze pod ręką kierowcy. Pokazują lokalizację i kluczowe cechy restauracji, stacji benzynowych, hoteli, sklepów itd.
• Polecenia głosowe - umożliwiają zintegrowanie rozpoznawania mowy z aplikacjami nawigacyjnymi - kierowcy mogą wydawać polecenia głosowe.
• Punkty orientacyjne 3D i ikony punktów orientacyjnych - na mapach widoczne są duże budowle i monumenty, co ułatwia nawigację.


4trucks.pl / TomTom


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.