środa, 16 stycznia 2013

Garmin w indeksie giełdowym S&P 500

Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, wchodzi do indeksu S&P 500.

Jest to indeks pięciuset firm z wiodących branż o największej kapitalizacji rynkowej.

- Indeks S&P 500 jest powszechnie uznawany za wskaźnik tendencji na amerykańskim rynku akcji, i jest to dla nas zaszczyt być wymienianym wśród jednych z najbardziej rozpoznawalnych i trwałych marek na świecie - mówi dr Min Kao, jeden ze współzałożycieli firmy Garmin. - Jest to wyraz ogromnego uznania dla naszej firmy i jej zaangażowania w długoterminowy zrównoważony wzrost. Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym partnerom i współpracownikom za ich wkład w osiągnięcie tego sukcesu.

Indeks S&P 500 uznaje się za punkt odniesienia dla inwestorów oraz wskaźnik ogólnych tendencji amerykańskiego rynku akcji. Firma Garmin została wpisana do indeksu S&P 500 GICS ("Global Industry Classification Standard"), podsektor elektroniki użytkowej.

Od momentu powstania w 1989 roku, Garmin dostarczył na rynek ponad 100 milionów produktów (ogromna większość z nich z wbudowanym odbiornikiem GPS) - o wiele więcej niż jakikolwiek inny dostawca rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej. Garmin oferuje wyjątkowo szeroką gamę urządzeń i aplikacji nawigacyjnych. Ma pozycję lidera na każdym rynku, na którym jest obecny, w tym motoryzacyjnym, lotniczym, morskim, fitness i outdoor.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej http://www.garmin.com/pl-PL


4trucks.pl / Garmin International


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.