czwartek, 10 stycznia 2013

Chcesz tankować taniej?

Na stacjach  ruszyła kolejna promocja dedykowana uczestnikom programu Shell CLUBSMART, mająca na celu ograniczenie kosztów tankowania.

Teraz, wymieniając punkty Shell CLUBSMART można uzyskać wyjątkowe rabaty - nawet do 30 groszy na 1 litrze paliwa.

Promocją objęte są wszystkie paliwa oferowane przez stacje Shell oraz autogaz LPG. Tankując uszlachetnione paliwa Shell V-Power, Shell V-Power Racing oraz Shell V-Power Diesel uczestnicy programu otrzymają 30 groszy rabatu na 1 litr paliwa w zamian za 12 punktów Shell CLUBSMART. Użytkownicy ekonomicznych paliw Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel oraz Shell PowerGas mogą liczyć na zniżkę w wysokości 12 groszy na 1 litrze paliwa w zamian za 12 punktów Shell CLUBSMART. Kierowcy nieposiadający wystarczającej liczby punktów mogą je zdobyć dzięki zakupom produktów objętych programem Shell CLUBSMART, dokonanym na stacjach Shell.

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie akcji, zamieszczonym na stronie www.shell.pl oraz na stacjach Shell w całej Polsce. Promocja trwa od 07.01.2013r. do 17.03.2013r.
Shell CLUBSMART jest pierwszym programem lojalnościowym branży paliwowej w Polsce. Dzięki bogatej ofercie od 1999 roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych.

Więcej informacji o Shell CLUBSMART: www.shellsmart.com


4trucks.pl / Royal Dutch Shell


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.