piątek, 21 grudnia 2012

Uboat-Line wchodzi na rynek czeski

Notowana na NewConnect Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji, Uboat-Line, zarejestrowała firmę zależną w Czechach.

Wejście na nowe rynki to element strategii, która przełoży się na kontynuację dynamicznego wzrostu przychodów Spółki.

Uboat-Line specjalizuje się w obsłudze firm transportowych. Oferuje im kompleksową usługę, która obejmuje m.in. rezerwację przepraw promowych z większości portów europejskich, rezerwację przepraw dla pojazdów ponadnormatywnych oraz przewożących ładunki niebezpieczne a także fracht morski. Oferta Spółki obejmuje też sprzedaż winiet na przejazdy we Francji, Hiszpanii i Włoszech oraz serwis i obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy.

- Widzimy ogromny popyt na naszą ofertę w Czechach. Ostateczną decyzję o wejściu na ten rynek podjęliśmy jednak po bardzo wnikliwej analizie. Zdecydował o tym sukces, jaki osiągnęliśmy na rynku niemieckim. W rok po rozpoczęciu działalności w tym kraju notujemy tam pozytywne wyniki finansowe - powiedział Grzegorz Misiąg, Prezes Zarządu Uboat-Line S.A.

Prezes podkreśla, że ekspansja geograficzna jest prowadzona w bardzo bezpieczny organiczny sposób.
- Rozwijamy się organicznie i nie ponosimy w związku z tym znaczących kosztów inwestycji. Natomiast regionalne biuro znacznie ułatwia kontakt z lokalnymi firmami transportowymi, czego dowodem jest nasz sukces w Niemczech - dodał Grzegorz Misiąg.


4trucks.pl / Uboat-Line S.A.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.