poniedziałek, 10 grudnia 2012

FedEx przygotowuje się na rekordową liczbę zleceń

Około 19 milionów przesyłek jednego dnia.

Spółka FedEx Express, podmiot zależny spółki FedEx Corp., przygotowuje się na dzień, w którym będzie mieć do czynienia z największą liczbą zleceń w całej swojej dotychczasowej historii.

W poniedziałek 10 grudnia 2012 r. globalne sieci FedEx Corporation mają obsłużyć 19 milionów przesyłek - czyli dwa razy tyle co przeciętnie w ciągu jednego dnia. Oznacza to, że zostanie pobity ubiegłoroczny rekord 17,2 miliona przesyłek.

W okresie przedświątecznym firmy kurierskie takie jak FedEx otrzymują zazwyczaj najwięcej zleceń. Według prognoz w okresie pomiędzy ostatnim tygodniem listopada a Bożym Narodzeniem FedEx obsłuży ponad 280 milionów przesyłek na całym świecie (w 2011 r. było to 260 milionów).

Wzrost liczby zleceń wynika z rosnącej popularności zakupów przez Internet i związanych z tym przesyłek. Według raportów Europejskiego Stowarzyszenia Handlu Wielokanałowego i Online (EMOTA), w samej tylko Europie w 2012 r. przychody z handlu elektronicznego wzrosły o 20 procent do ponad 300 mld EUR. Oznacza to, że Europa jest najszybciej rozwijającym się rynkiem dla globalnego handlu elektronicznego.

Informacje o firmie FedEx Express
FedEx Express to największa na świecie firma kurierska, zapewniająca szybkie i niezawodne dostawy w przeszło 220 krajach i terytoriach na całym świecie. Dzięki globalnej sieci komunikacji powietrznej i lądowej FedEx Express zapewnia szybką dostawę pilnych przesyłek w wyznaczonym terminie, z gwarancją zwrotu pieniędzy w razie jego niedotrzymania.


4trucks.pl / FedEx Express


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.