piątek, 16 listopada 2012

Rozbudowa platformy w Olszowej i nowe kontrakty FM Logistic

FM Logistic ponownie rozbudowuje centrum dystrybucyjne w Olszowej.

Powiększenie inwestycji jest wynikiem chęci wzmocnienia pozycji FM Logistic w tej części Polski. Rozwój Platformy Logistycznej w Olszowej jest również powiązany z planowanym zwiększeniem zatrudnienia o kilkadziesiąt nowych osób.

Centrum logistyczne firmy FM Logistic w Olszowej ponownie rozpoczęło rozbudowę hal magazynowych, znajdujących się na terenie gminy Ujazd, w odległości 8 km od Strzelec Opolskich. Tym samym powierzchnia platformy logistycznej w miejscowości Olszowa zwiększy się ponad dwukrotnie. Do tej pory opolski oddział francuskiej firmy składał się z czterech modułów, w których świadczone są usługi dla firm z branży spożywczej, kosmetycznej i motoryzacyjnej.

Rozbudowa ma związek z dalszymi planami rozwojowymi tej jednostki FM Logistic na terenie Śląska Opolskiego. Produkty magazynowane w Olszowej będą dystrybuowane przez FM Logistic do odbiorców w całej Polsce, jak i w Europie Centralnej. Do końca tego roku pierwsza nowa hala magazynowa ma zostać ukończona, a pierwsze palety z towarem zostaną przyjęte do obsługi w styczniu 2013 roku. Termin zakończenia całej budowy został zaplanowany na maj 2013 r.

W związku z aktualnymi planami rozbudowy, FM Logistic do końca bieżącego roku zatrudni 30 nowych pracowników. Proces rekrutacyjny już się rozpoczął i został podzielony na dwa etapy - pierwszy potrwa do połowy listopada 2012 roku, a drugi do kwietnia 2013. Jego rezultatem ma być zatrudnienie kilkudziesięciu osób. Poszukiwane będą głównie osoby do pracy na magazynie w charakterze pracowników magazynowych i operatorów wózka widłowego. Są to stanowiska zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn


4trucks.pl / FM Logistic


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.