czwartek, 04 października 2012

ServiceQualityAward 2012 - nagrody przyznane

W tym międzynarodowym konkursie uczestniczy ponad 600 stacji serwisowych MAN.

Zwycięzcy konkursu "MAN ServiceQualityAward 2012":
1 miejsce: PSC Rijeka, Čavle, Chorwacja
2 miejsce: MAN Servicebetrieb Dillenburg, Niemcy
3 miejsce: Petschl Werkstätten Betriebs GmbH, Perg, Austria

Firma MAN ustanowiła w 2010 roku nagrodę "ServiceQualityAward" w celu systematycznej poprawy kwalifikacji pracowników i jakości obsługi oraz zapewnienia naszym om jak najlepszego serwisu. W tym roku do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba uczestników - ponad 600 stacji serwisowych z sześciu regionów sprzedaży. W gronie 18 finalistów znalazły się między innymi serwisy z Niemiec, Rosji, Iraku, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Francji, Belgii, Ukrainy, Hiszpanii Czech i Słowacji.

Najważniejsze jest zadowolenie klienta
- Pragniemy zaoferować naszym klientom kompetentną i szybką obsługę na całym świecie. Serwis odgrywa przecież istotną rolę w kompleksowej koncepcji TCO, która znajduje się w centrum zainteresowania naszych klientów - mówi Lars Essmann, Senior Vice President After Sales w firmie MAN Truck & Bus. Od 2010 roku w konkursie tym wzięło już udział ponad 5000 pracowników działów serwisu.

W ramach konkursu od marca tego roku odbyły się cztery rundy zmagań praktycznych i teoretycznych. Najlepsze zespoły zaproszono do finału, który miał miejsce 20 września 2012 roku w Hanowerze. W ramach targów IAA 2012 przeprowadzono ostateczne egzaminy w warsztacie Hanower-Langenhagen. Egzamin obejmował sześć etapów, między innymi teoretyczne egzaminy w zakresie gwarancji kupna, przeglądów, części oryginalnych i procesów realizowanych w warsztatach, a także praktyczne zadania związane z pojazdami ciężarowymi i autobusami. Na trzy zwycięskie zespoły czeka teraz kilkudniowa podróż do Omanu.

W konkursie wzięły udział wszystkie polskie stacje serwisowe. Najlepsze z nich - Truck & Bus Center Czeladź, Truck & Bus Center Gdańsk oraz Agro-Star Kalisz dotarły do przedostatniej rundy.


4trucks.pl / MAN Truck & Bus AG


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.