środa, 22 sierpnia 2012

Nowy Volvo FH - daleko w przyszłość

Światowa premiera i inauguracja nowego Volvo serii FH odbędzie się 5 września o godzinie 21.00 czasu środkowoeuropejskiego w Göteborgu.

Równoległe wydarzenia są również planowane: w Madrycie, w Birmingham, Paryżu, Rotterdamie i Brukseli. Ponadto, będzie można śledzić na żywo na zdarzenie w internecie, za pośrednictwem strony startowej www.volvotrucks.com/FH.

Już dziś wiadomo, że nowe FH ma wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które wyznaczą nowe standardy w transporcie długodystansowym. Prezes Volvo Trucks Truck Claes Nilsson mówi o nowych wersjach FH i FH 16, że ciężarówki te "przenoszą nas daleko w przyszłość".Nigdy wcześniej Volvo Trucks nie prowadziło dak dużych badań wśród kierowców i firm transportowych. Widzieliśmy zdjęcia z autostrad, gdzie pojazdy testowe brały udział w regularnych transportach u przedsiębiorców. Efektem jest produkt, który nie tylko spełnia dzisiejsze potrzeby, ale także wybiega daleko w przyszłość pod względem zastosowanych rozwiązań."More like a car than a truck" - mówiąc te słowa Claes Nilsson tłumaczy, że to bardziej samochód osobowy niż klasyczna ciężarówka. Na przykład w nowym Volvo FH zastosowano system IFS, czyli indywidualne zawieszenie każdego z przednich kół.

Nowy-volvo-fh-ifs

Wkrótce przedstawimy kolejne szczegóły o nowym Volvo serii FH.

(MB)
4Trucks.pl


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.