środa, 08 sierpnia 2012

Statoil: Nowa stacja 1-2-3 w Gliwicach

Statoil kontynuuje rozwój sieci stacji paliw w Polsce.

W dniu 3 sierpnia br firma Statoil Poland uruchomiła nową stację należącą do segmentu ekonomicznego 1-2-3 w Gliwicach. Jest to 83 obiekt należący do sieci stacji Statoil tego typu w Polsce. Sieć stacji paliw Statoil liczy obecnie 352 obiekty.

Nowa stacja zlokalizowana jest przy ulicy Toszeckiej 7A w Gliwicach. Obiekt został wyposażony w cztery stanowiska do tankowania benzyny i oleju napędowego oraz jedno stanowisko dla klientów tankujących autogaz.

Stacja czynna jest przez całą dobę. W godzinach 06:00 - 22:00 od poniedziałku do soboty oraz od 07:00 -21:00 w niedzielę na stacji dostępna jest obsługa. W pozostałych godzinach stacja pracuje w systemie automatycznym tzn. klienci mają możliwość regulowania należności za zatankowaną benzynę lub olej napędowy w terminalu płatniczym.

Nowa stacja Statoil 1-2-3 w Gliwicach to druga tego typu inwestycja Statoil Poland w tym mieście. Od ponad 7 lat na terenie miasta działa stacja Statoil 1-2-3 przy ulicy Tarnogórskiej.

Statoil Poland rozwija sieć stacji segmentu ekonomicznego 1-2-3 od 2004 roku. Oferta stacji Statoil 1-2-3 kierowana jest do klientów ceniących sobie szybkie tankowanie, wysoką jakość paliw oraz atrakcyjną cenę. Statoil Poland gwarantuje wysoką jakość wszystkich oferowanych paliw, na wszystkich stacjach oznaczonych logo Statoil oraz Statoil1-2-3.


4trucks.pl / Statoil Poland


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.