czwartek, 14 czerwca 2012

Nowy serwis Scania w Makowiskach pod Bydgoszczą

11 czerwca 2012 ruszyła budowa serwisu SCANIA w Makowiskach (Gmina Solec Kujawski) koło Bydgoszczy.

Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze ekspresowej S 10. Z myślą o komforcie Klientów serwis został zaprojektowany według najnowszych rozwiązań technicznych oraz wizualnych koncernu Scania. Szczególną uwagę zwrócono na ekologię i oszczędność energii. Nowy obiekt będzie posiadał 4 stanowiska przejazdowe, a jego całkowita powierzchnia wyniesie ponad 1 000 m2.

Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2013. Inwestorem jest włocławska spółka "Hołowińscy - Scanserwis" będąca dilerem pojazdów ciężarowych Scania na terenie województwa Kujawsko - Pomorskiego już od roku 1995. Diler prowadzi autoryzowane serwisy we Włocławku, Bydgoszczy, Płocku i Toruniu i od początku swojej działalności dostarczył ponad dwa tysiące pojazdów Scania.

SCANIA W POLSCE Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 9 dilerów i 34 autoryzowane serwisy oraz własne centrum szkoleniowe. Scania Polska S.A oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych, m.in. umowy obsługowo-naprawcze, szkolenia kierowców w Szkole Jazdy Scania, 24h serwis drogowy Scania Assistance, wynajem krótkoterminowy i długoterminowy oraz usługi leasingowe Scania Finance Polska. Pozycja Scania na polskim rynku i rozwinięta sieć serwisów dają użytkownikom pojazdów Scania w Polsce gwarancję usług na najwyższym poziomie.

SCANIA NA ŚWIECIE
Scania jest jednym z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów oraz silników przemysłowych i morskich. Coraz większy udział w działalności firmy mają produkty i usługi finansowe oraz serwisowe, zapewniające klientom Scania opłacalne rozwiązania transportowe i maksymalną dyspozycyjność. Scania zatrudnia 32 000 pracowników i działa w blisko 100 krajach. Działania badawcze i rozwojowe skoncentrowane są w Szwecji, podczas gdy produkcja obywa się w Europie i Ameryce Południowej, w ramach strategii globalnej wymienności zarówno podzespołów, jak i kompletnych pojazdów. W roku 2009 wartość sprzedaży wyniosła 62 mld koron szwedzkich, przy zrealizowanym zysku netto na poziomie 1,1 mld koron.


4trucks.pl / Scania Polska S.A.

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.