wtorek, 17 stycznia 2012

Cysterny Kässbohrer

cysterna600

Kässbohrer, jak przystało na producenta dbającego o potrzeby różnych klientów, nie zapomniał również o przewozach płynnych. W jego ofercie znajdują się różnego typu cysterny: do transportu mas bitumicznych, spożywcze, do przewozu chemikaliów, paliwowe itp.

Największym zainteresowaniem na rynku polskim cieszą się obecnie cysterny paliwowe, ale to nie jedyne pojazdy, jakie znajdziemy w ofercie Kässbohrera. Firma ta produkuje szeroką paletę pojazdów zbiornikowych. W ofercie znajdują się również standardowe naczepy plandekowe, niskopodwoziowe oraz silosy.

Cysterna STB - to pięciokomorowa, w całości aluminiowa cysterna do przewozu paliw płynnych, z możliwością oddolnego i odgórnego załadunku. Wyposażona została w system pomiarowy marki Alfons Haar - Preci Pure z systemem plomb elektronicznych, legalizowany na benzynę i diesel’a. Jest to pierwszy taki pojazd dostarczony na rynek polski. Cysterna posiada również drukarkę, zwijadło węża mokrego z wężem o długości 40 m oraz schowki na węże. Całość została wykonana z należytą starannością, wnętrze skrzyni z rurociągami i systemami pomiarowymi zostało uporządkowane, dzięki czemu jest czytelne i proste w obsłudze.

Cysterna do bitumu - wszystkie pojazdy tego typu wyposażone są w nowej konstrukcji falochrony, jak również zmienione zostały też konsole mocujące zbiornik do ramy tak, aby umożliwić kompensację termodynamiki zbiornika. Największą zmianą jest wprowadzenie w standardzie na rynek europejski cysterny o zwiększonej średnicy, co przy zachowaniu tej samej pojemności spowodowało zredukowanie długości całego pojazdu, a tym samym zwiększyło jego sztywność i wytrzymałość jak również poprawiło manewrowość pojazdu.  Na etapie produkcji są już również pojazdy dedykowane do transportu substancji chemicznych przeznaczone na rynek polski, skonstruowane pod indywidualne potrzeby klienta z wieloma specjalistycznymi rozwiązaniami dedykowanymi. To właśnie dzięki elastyczności fabryki, jak również bardzo szerokiemu wachlarzowi możliwych rozwiązań technicznych Kässbohrer jest wybierany przez kolejne firmy jako marka, która zapewni najwyższą jakość i bezproblemową eksploatację przez następne lata.

Źródło: Kässbohrer i TIMEX


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.