środa, 07 marca 2012

Renault Trucks na targach Intermat

4truckspl-kerax8x8

W dniach 16-21 kwietnia Renault Trucks zagości na targach Intermat w Paryżu (Villepinte), zorganizowanych z myślą o profesjonalistach z branży budowlanej.

Klienci będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi pozycjami , takimi jak Premium Lander OptiTrack 6x2 oraz Renault Kerax XTREM 8x4. Pozostała część gamy pojazdów Renault Trucks będzie reprezentowana przez Midlum 4x4 oraz wywrotkę Maxity.


Renault Trucks będzie miało swoje stoisko w Hali 6, alejce C pod numerem 75 i zaprezentowane zostaną na nim głównie różnorodne rozwiązania z zakresu redukcji zużycia paliwa, które producent przygotował z myślą o swoich klientach. Optifuel Training, szkolenie z ekonomicznej jazdy; Optifuel Academy (wkrótce usługa Optifuel Academy będzie wdrożona w Polsce), nowa usługa związana z wydawaniem pojazdu, której celem jest redukcja konsumpcji paliwa już od pierwszych kilometrów; Optifleet, oprogramowanie do monitorowania i zarządzania flotą; Optifuel Infomax, oprogramowanie do kontroli eksploatacji pojazdu, NavTruck, usługa na smartphone’a  przeznaczona dla pojazdów ciężarowych, której celem jest poprowadzenie kierowcy najkrzystniejszą w danym momencie trasą. Klienci sektora budowlanego będą mogli zobaczyć w praktyce jakie korzyści dla ich codziennej pracy niosą ze sobą te urządzenia.

Jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne, główny nacisk zostanie położony na zrobotyzowaną skrzynię biegów Optidriver+ oraz pakiet Optiroll, który wykorzystuje inercję pojazdu aby zredukować zużycie paliwa. Ci, którzy w szczególności interesują się zagadnieniami związanymi z wykorzystywaniem energii elektrycznej, powinni koniecznie zajrzeć do działu Clean Tech, gdzie znajdą pojazdy Renault Trucks wykorzystujące alternatywne źródła energii.
Dla Renault Trucks, Intermat to wspaniała okazja do zaprezentowania swoim klientom rozwiązań prowadzących do zmniejszenia konsumpcji paliwa, od wyglądu ciężarówki poczynając i na usługach serwisowych kończąc.

4trucks.pl / Renault TrucksUWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.